eBay

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. március 27.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

alexandraaa

2019. szeptember 7.

Annyi pozitívat olvastam róla, hogy úgy gondoltam, hogy én is kipróbálom, de nekem egyáltalán nem jött be. Ahhoz képest, hogy filces változat, nem lehet vele egyenletes, szép vonalat húzni. Foltos és nagyon könnyen kopik. Alig tudtam egyszer kihúzni a szemeimet. Ment a kukába.. ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

fannus9

2019. július 24.

Nem irrital, nem kenodik, szep fekete, rohadt olcso. Lehetne kicsit vekonyabb de egye fene elnezem neki. Mindenkinek ajanlom, soha tobbet nem veszek tobb ezerert a drogeriaban ez a termek meg azoknal is jobb! Batran rendeljetek. Ami a legjobb hogy nincs agyontesztelve mint amik a boltban allnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Ecsetke

2019. június 25.

Remek termék nevetséges áron. Sok éven keresztül használtam egy bizonyos márka szemhéjtusát, amit erre cseréltem le. Könnyű vele kihúzni a szemet, nem tapad fel, nem kenődik el még a legnagyobb nyári melegben sem úgy, hogy korán reggel felkenem és késő este érek haza, plusz még edzek (izzadok) is. És valóban vízálló, szemben egy csomó más, vízállóságot ígérő termékkel. Ha arcot mostam, akkor is stabilan tartott, ha sokat sírtam, akkor se mozdult meg. Hónapok óta használok egyet, úgyhogy sokáig is tart. Lefele tárolom. A magam részéről csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

oskolasodett

2019. június 12.

Hosszú ideje használom ezt a terméket és nagyon meg vagyok vele elégedve. Rendkívül tartós és könnyű a használata, mindemellett nagyon-nagyon olcsó is. A napokban egy ismerősöm megkérdezte, hogy ki van-e tetoválva a szemhéjam, ugyanis az egész napos hőségben, több órás fizikai aktivitás mellett meg sem moccant. A húgom a barna verziót használja és ő is rajong érte. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Briginam

2019. február 14.

150 ftert rendelem alin.
Elegedett vagyok vele, de nem egy csodaszer.
Nekem szetkenodik ha pl sirok, vagy ha belenyulok.
Lehetne tartosabb de ennyi penzt bosegesen meger

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

150 ftert rendelem alin.
Elegedett vagyok vele, de nem egy csodaszer.
Nekem szetkenodik ha pl sirok, vagy ha belenyulok.
Lehetne tartosabb de ennyi penzt bosegesen meger

AnnaR

2019. február 8.

390 ft-ért rendeltem ebay-ről és mostantól csak ezt vagyok hajlandó használni. Fekete, csodaszépen pigmentált, hozzá érhetek, mert ujjal nem lehet elkenni, a filc résszel pedig tökéletesen lehet dolgozni. Aki ezt kitalálta az megtalálta az arany középutat az olcsó és jó kategóriában.

Update 1: két hónapig működött velem együtt, mostanra napi használat mellett elérte a filces tusok átka - nem egyenletesen jön belőle a festék. De legalább nem ezerakármennyi volt vagy több :)

Update 2: az elmúlt egy évben még kettőt rendeltem belőle, de lassan elköszönök tőle, mert szeretnék a tégelyes, zselés tusok felé fordulni, valahogy ecsettel könnyebben dolgozok mint filccel :) ennek ellenére továbbra is tudom ajánlani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

veronka052194

2019. január 29.

nekem annyira nem tetszik a tus barna változata....vöröses beütése van...még meg kell szoknom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

fcsenge

2018. október 13.

Kajakozás közben egyszer bezúgtam a Tisza közepén. Mikor az örvényes folyamból kiúsztam, a parton konstatáltam, hogy meg se kottyant neki a vadvízi kaland. 5*

U.i.: ez az egyetlen termék, melynek az INCIjét nem tudtam elérni és a lelkem mélye kívánja is, hogy a nemtudás boldogságában tengessem tovább a napjaimat. De azért ha valaki mégis ráakadna, lője fel ide légyszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

pacsalia

2018. szeptember 24.

ennyi pénzért nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

ennyi pénzért nagyon jó :)

Pinki

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, nekem a barna ás a lila van meg. Nagyon szép a színük, tartósak, vízállóak. Bizos beszerzem a többi színét is. Könnyű használni, pedig én nem vagyok profi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.