eBay

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hvcs, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   online külföldről

fokid1

2016. június 16.

kB 1$-ért vettem aliexpressről a másik yanqina 36h piros tubusos tussal. A kettő közül ez jött be kevésbé, lehet csak az enyém hibás, de mindenesetre a kupakját sem lehet rendesen rárakni, szóval félek, hogy gyorsan kiszárad. Előnye, hogy könnyű dolgozni vele, viszont nem túl pigmentált, többször át kell mennem egy részen, és pár órán belül lepattog. Inkább a másikat ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

blackcat00616

2016. március 4.

Sziasztok. 350Ft-ért rendeltem ebayen. Gyönyörű metálos a külseje. Azért rendeltem, mert a szivacsos végű tusokkal nem tudtam szép cicaszemet rajzolni, az ecsetes meg 2 használat után szétállt és mindenhol festékes lett a szemem, a képek szerint meg igen könnyen lehet vonalakat rajzolni. A reményeimet beváltotta. Egy tussal sem tudtam ilyen szépen cicaszemet rajzolni, mini szivacsos hegye miatt könnyű a használata. Mély fekete színe van és egész nap tart, az érzékeny szemem nem csípi. A kupakot erősen kell rányomni, mert ha nem kattan, akkor messzire eltud repülni :D Nem tudom pontosan, de szerintem nem szárad be könnyen, mert van benne egy golyó. Amíg lehet újra rendelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

GothicLucia

2015. december 21.

Eddig ez a legjobb tusom! Egész nap tart, nem kenődik vagy maszatolódik el, tartós és mély fekete színű, nem repedezik vagy válik le darabokban! Könnyen és szépen lehet vele dolgozni, a hegye tű végű, így könnyű vele szép vékony vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.