eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   online külföldről

Erősen pigmentált fekete vízálló szemhéjtus, filc kiszerelésben.

Gyorsan száradó formula.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

_zsulu_

2020. január 3.

Én is együtt vettem a 36 H-val, de nekem ez jobban bejött. Formulában kb. ugyanaz, szép fekete, tartós, viszonylag könnyű lemosni is, és nem mászik el a rejtett zsírosodó szemhéjamon, ami azért nagy szám! Viszont ennek a hegye nekem jobban bejött mint a másiknak, úgyhogy ebből fogok utánpótlást venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Briginam

2019. február 14.

120 ft ert vettem alin.
Szep fekete a szine, vekony vonalat lehet vele huzni, de hamar beszarad.
Ennyi penzt meger, de a 36 H jobb valoban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

120 ft ert vettem alin.
Szep fekete a szine, vekony vonalat lehet vele huzni, de hamar beszarad.
Ennyi penzt meger, de a 36 H jobb valoban.

Adnilem

2017. július 21.

Egyutt rendeltem a 36H-val, gondoltam meglatjuk melyik a jobb. En a masikra szavazok. Ennel mar par hasznalat utan szurkesebb lett a vonal, tobbszor at kellett menni rajta. Darabosan jon a festek, razogatni kell. A neszeszerben ki is folyt... szoval inkabb a 36H. Ha az arat nezem akkor viszont tok jo, mert sok drogerias filc nem tud ennyit! A tartossaga is jo, nem maszik el, nem kenodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

karaibrahimgil

2017. január 13.

Nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, elég tartós (habár nem vízálló) és szuperolcsó. Nekem kicsit jobban bejött a csodaszernek tartott 36H-nál, kevésbé "mászik el" a szememről. Abszolút kedvenc, nálam lekörözi a drogériás társait és a luxusmárkákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

csillu

2016. augusztus 24.

Nekem tökéletesen bevált ez is és a 36H is. Amit kell ennyi pénzért, azt tudja. Szép vonalat húz, intenzív fekete színe van, nem kenődik, hamar megszárad. Persze nem vízálló, de ettől függetlenül jól bírja a strapát, izzadást, könnyezést. Lemosása sem problémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

timka

2016. július 10.

Ez a csoda szemhéjfilc. Ennyi pénzért az sem érdekel, ha 2-3 hétig fog tartani :D Egyáltalán nem vízálló, viszont ilyen gyönyörű fekete színe eddig egyik tusnak sem volt, amit kipróbáltam. Viszont nem kenődik el / fel (nekem a tus hajlamos felkenődni a szemhéjamra..) ez ritkaság. Már rendelem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

miru9

2016. május 10.

200-300 forint körül vettem. Először nem vártam tőle sokat, de adtam neki egy esélyt. Azóta abszolút kedvencem! Nagyon tartós, könnyű felvinni, tetszik a minta, nem szárad ki és nem is maszatolódik. Jobban bevált, mint a 36H.
Kb. 2-3-szor vettem újra és még mindig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Kb. 2-3-szor vettem újra és még mindig nagyon szeretem.

mmartina97

2016. január 28.

300 forintért vásároltam,nem voltak nagy elvárásaim.A színe szép fekete,a hegye vékony.A csomagolásáról a fekete pöttyök jönnek le...
A nap végére teljesen elmászik a tus és leszedni is nehéz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

A nap végére teljesen elmászik a tus és leszedni is nehéz.

svivko

2015. április 6.

Első használat után írom, de nekem a másik (YANQINA 36H WATERPROOF LIQUID EYELINER) sokkal inkább meggyőző, a festék alapján. Ennek vékonyabb a hegye, de úgy tűnik, kevésbé jut bele festék, illetve nem is annyira tartós. Az említettnek már a hegyével is elsőre szénfekete tusvonalat tudtam húzni, de ezzel már fólia leszedése után gondok voltak.
300 Ft ez is, de a másikat jobban ajánlom, hiába csinosabb ez. :)
Még visszatérek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

300 Ft ez is, de a másikat jobban ajánlom, hiába csinosabb ez. :)
Még visszatérek!