Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikofrivia, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A lekerekített végű stippling ecset puha, szintetikus szálaival könnyedén felvihetők a krémes, folyékony vagy kompakt textúrájú alapozók. A különböző hosszúságú szálak tökéletesen alkalmasak az alapozó eldolgozására a tetszőleges fedés eléréséhez. Az egyenletes és természetes finishért.

Kommentelo

2020. február 3.

Ajándékba kaptam a páromtól, hónapok óta használom, csíkmentes, gyönyörű végeredmény. Előtte Real Technique-s ecsetem volt, de rájöttem felesleges azt vennem drágábban, mikor ezzel az ecsettel ugyanazt a hatást elérem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.