Ebelin

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

dynah13

2018. november 17.

Az eredetit nem probaltam, igy ahhoz nem tudom hasonlitani, de eddig nekem bevalt. Nem tori a hajamat, es ez nekem barmit meger. Valoban hamar kitagul, de ez pont ugyanigy van a sima hajgumikkal is. Jol es stabilan tart anelkul, h huzna a hajam, igaz, nem art ovatosan kihuzni belole, mert 1-2 hajszal gyakran vele szeretne jonni.
Mivel nem tudom, hogy az eredeti mennyivel tud tobbet, addig 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Mivel nem tudom, hogy az eredeti mennyivel tud tobbet, addig 4 csillag :)

Makk Zsuzsó

2018. január 22.

Hm, hm. Érződik, hogy ez egy dupe, mert úgy tudom, az eredeti nem tágul ki, nem deformálódik és nem töri meg a hajat. Ez meg igen. Amúgy tart, de csak annyira, mint egy sima jobbfajta hajgumi. Megnézem, milyen az eredeti, addig közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Doridia

2017. november 2.

Három darabos készletet sikerült megkaparintanom átlátszó színben. Hullámos hajam van, amikor ilyen állapotában használom a hajgumit, akkor tökéletesen elégedett vagyok vele annak ellenére is, hogy sajnos elég hamar kinyúlik. Jól tartja a hajat és szebb kontyot lehet vele kreálni mint sima hajgumival.
Kicsit tépi a hajat kiszedésnél, nagyon oda kell figyelni, hogy hogy szedem ki.
Sajnos ha egyenesre húzom a hajam, akkor nem tart. Lehet egy kisebb mérettel jó lenne.... Így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Kicsit tépi a hajat kiszedésnél, nagyon oda kell figyelni, hogy hogy szedem ki.

Kremcica

2017. április 10.

Nekem is a 4 darabos van meg. Kb egy hete használom de annyira nem vagyok oda érte. Eddig nem vettem észre hogy törné a hajam. Viszont nem tart elég szorosan. Mikor kiveszem akkor van hogy tépi a hajszálaimat. Próbálom finoman kivenni de az se mindig segít. Az egyik már úgy összegubancolódott a saját zsinórjával hogy nem tudom szét tudom e egyáltalán szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Loona

2017. január 31.

Update: az azóta született vélemények alapján tényleg más, szerencsésebb széria lehet az én 4 darabos, csupa feketésem: azóta (azaz több mint egy éve) is ugyanazt a 4 darabot használom, továbbra is a lent leírt módon. Egyik sem szakadt el, kinyúlni sem nyúltak ki soha. Sportolás közben is próbáltam azóta, rohangálós teniszmeccset simán bír ugyanolyan mértékű csúszással, mint egy sima hajgumi. Teljesen leváltotta a krokodilcsatot, nem is tudom felidézni, mikor volt utoljára az a hajamban. Nagyon szeretem őket, remélem, sokáig bírják még :)

2016 április 12:
Lekopogom, egyelőre az történt, amiben a vélemények elolvasása után mégis vásárlás mellett döntve reménykedtem: vagy kifogtam egy szerencsés csomagot, vagy az általam megvásárolt négyes, csak fekete darabokat tartalmazó csomag máshol készül vagy máskor készült, mint az itthon kapható hármas, háromféle színt tartalmazó csomag feketéje. Január közepe óta használom őket, van, amelyiket napi szinten, van, amelyiket ritkán, de eddig egy sem szakadt el :) Szeretem, azóta szinte egyáltalán nem használok mást.

Örülök, hogy ennyi van benne, mert így mindenhol tudok tartani belőle egyet: van egy a fürdőben, egy az utazós neszesszeremben, egy a cégnél, fogmosáskor a haj összefogásához, egyet pedig úgy általában használok otthon, ha bármi miatt zavar a hajam, és össze akarom fogni (alapból nap közbenre, munkahelyre frizurába vagy feszes copfba nem szoktam összefogni a hajam, így az ilyen jellegű használhatóságáról nem tudok nyilatkozni). Erre a legutóbbi célra eddig krokodilcsatot használtam, ami már viszonylag rövid idő alatt látható nyomot hagyott a vékonyszálú hajamban (egy-két óra - frissen mosott-szárított hajon 10 perc - használat után is csak vasalóval volt eltüntethető a nyom), ami egyrészt nem mutatott szépen, másrészt nem is hiszem, hogy jót tett a hajamnak, ahogy ott "megtörte" a csat. Ez a "gumi" ugyanolyan jól tartja a hajamat (sőt, talán még jobban is: a csat a súlya miatt hamarabb kilazult, elkezdett kicsúszni a hajamból), nyomot viszont akkor sem hagy benne, ha egy hétvégi, itthon töltött nap során egész nap a hajamban van.
Egyszer áthurkolva szoktam használni, úgy, hogy a hurkolás után a copfomat nem húzom ki teljesen, hanem hurokban lóg csak ki. Így nekem pont megfelelő a feszessége, nem húz, de nem is laza.

A másik ok, amiért úgy gondolom a lenti véleményeket olvasva, hogy ez a négyes pakkos széria vagy más, vagy kifogtam egy szerencsés kupacot, az az, hogy nekem kinyúlni se nyúlik :) Először azt terveztem, hogy váltogatva fogom használni őket, cserélgetem, hogy melyik van "gyakrabban használt pozícióban", de erre végül nem volt szükség, mert még a legtöbbet/leghosszabb ideig használt darab is tökéletesen bírja a strapát: lefekvés előtt kiveszem a hajamból, majd másnap, munkából hazaérve simán tudom megint használni. Meleg vizeznem, hajszárítóznom még sosem kellett.

Az egyetlen negatívuma az, hogy az én hajamat határozottan JOBBAN húzza, mint egy sima hajgumi (vagy az eddig használt krokodilcsat). Egy textilborítású (azaz nem befőttesgumi, nem szilikongumi) hajgumi nekem soha nem húzott ki hajat, mondjuk az is igaz, hogy soha nem húztam ki én se a hajamból a gumit, mindig úgy vettem ki, ahogy betettem: copf töve megfog, gumi leteker. Ezt is ugyanígy veszem ki, de az alakja miatt sajnos egy fokkal nehezebb ez a művelet, mert könnyen belegabalyodik a hajamba, meghúzza, de kitépni szálat nem szokott (annál azért óvatosabb is vagyok, nem húzom tovább, ha érzem, hogy húz, ilyet fésülködésnél se csinálok soha, azzal csak kitépem vagy eltöröm a hajszálat). De emiatt nem vonok le csillagot és mérgelődni sem szoktam miatta egyáltalán, nekem ér ennyi pluszt az, hogy nem töri meg a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

2016 április 12:

Hopi

2017. január 30.

Eleinte nem értettem mi ez a nagy felhajtás a telefonzsinorra hajazó hajgumik körül, aztán utánaolvastam, hogy milyen jó hatása van a hajrá.
Az itteni jó vélemények után ugy gondoltam, hogy egy probat meger. Megvettem ezt a verziót, mert az eredetire nem akartam beruházni.
Nekem is a barna fekete átlátszó verzió van meg, de én már 700 forintért vettem.
Egyelőre nagyon bevált, tényleg semmilyen nyomot nem hagy a hajban (nagyon dus hajam van) órák után sem, használat közben és után sem húzódik tőle a hajam és a fejborom.
Egy használat után kicsit kinyúlnak, de forró vízzel újra eredeti állapotba lehet őket hozni.
A tartósságról nem tudok nyilatkozni még mert csak pár napja használom.
Az ezzel készített copf nem olyan szoros és lapos, mint a sima hajgumikkal, de jól tart és nem kell igazgatni, kevésbé dús hajúaknak jó volumen tuning is lehet.
Engem a külseje sem feltétlen zavar, hajlandó vagyok vele utcára is menni, mivel a színei diszkrétek és nem hinnem, hogy bárki is leszólna miatta.
Aki óvni akarja a hajat és sokszor hordja összefogva, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

A tartósságról nem tudok nyilatkozni még mert csak pár napja használom.

lupiusz

2017. január 14.

Nem gyötörtem agyon, mégis nagyon hamar elszakadt a barna színű, ezzel picit el is véve a kedvemet ettől a terméktől. Az átlátszó és a fekete jól bírják, de a fenti okok miatt ritkán használom őket. Pedig alapvetően tetszik, amit a hajammal csinál: stabilan fogja és szép copfot csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

süsümanó123

2016. november 16.

Első "invisibobble" próbálkozásom. Nem volt rossz, de hamar kinyúlt, az egyiket már szinte nem is lehet használni, pedig olyan gyakran nem volt a hajamban. Viszont tényleg nagyon jó, hogy nem húzza a hajam, és nem törik meg tőle :) Végre ki tudom engedni a hajam otthon, akkor is, ha egész nap össze volt fogva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Blackxentric

2016. augusztus 12.

Hónapokig vadásztam rá, mire végre sikerült hozzájutnom. Annyira nekem nem jött be, kicsúszik a hajamból és olyan béna vele a copfom. Lehet én csinálok valamit rosszul. Copfot csinálni nem tudok vele, de kontyhoz jó. Inkább maradok a hagyományos hajguminál ha copfot akarok.
Update: Úgy érzem megtanultam copfot csinálni vele. Így már öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Update: Úgy érzem megtanultam copfot csinálni vele. Így már öt csillag.

Kicsi77

2016. július 21.

Nem rossz ez! Az, hogy nem hagy nyomot a hajban, az túlzás. Látszik azért, hogy fel volt kötve a hajam. Nem annyira, mint egy átlagos gumival, de azért látszik. Ennek ellenére szeretem, mert jól néz ki a copfom vele. Nem húzza a hajam.
Nem nyúlik ki, reggelre visszaugrik eredeti méretre. Jó. Megtartva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Nem nyúlik ki, reggelre visszaugrik eredeti méretre. Jó. Megtartva. :)