Ebelin

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Dyana91

2021. november 18.

Teljes pénzkidobás. Kétsorosan kicsúszik a hajból, háromsorosan pedig maga a kín úgy húzza a hajam elég kibogozni belőle. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Loona

2021. május 17.

Update 2: tegnap elszakadt az első hajgumi a 2016 januárjában (tehát bő 5 éve) vásárolt négyes szettemből. Bár felváltva és egy másik, 3 darabos szettel kombinálva (ami nem fekete, így biztos, hogy nem kevertem őket össze), de napi rendszerességgel használtam őket, szerintem teljesen jó ár-érték arányt kaptam. Ha a többi is elszakadna, és úgy érezném, hogy szükségem van egy új szettre, megint erre fogok beruházni :)

Update (2017. január 31): az azóta született vélemények alapján tényleg más, szerencsésebb széria lehet az én 4 darabos, csupa feketésem: azóta (azaz több mint egy éve) is ugyanazt a 4 darabot használom, továbbra is a lent leírt módon. Egyik sem szakadt el, kinyúlni sem nyúltak ki soha. Sportolás közben is próbáltam azóta, rohangálós teniszmeccset simán bír ugyanolyan mértékű csúszással, mint egy sima hajgumi. Teljesen leváltotta a krokodilcsatot, nem is tudom felidézni, mikor volt utoljára az a hajamban. Nagyon szeretem őket, remélem, sokáig bírják még :)

2016 április 12:
Lekopogom, egyelőre az történt, amiben a vélemények elolvasása után mégis vásárlás mellett döntve reménykedtem: vagy kifogtam egy szerencsés csomagot, vagy az általam megvásárolt négyes, csak fekete darabokat tartalmazó csomag máshol vagy máskor készült, mint az itthon kapható hármas, háromféle színt tartalmazó csomag feketéje. Január közepe óta használom őket, van, amelyiket napi szinten, van, amelyiket ritkán, de eddig egy sem szakadt el :) Szeretem, azóta szinte egyáltalán nem használok mást.

Örülök, hogy ennyi van benne, mert így mindenhol tudok tartani belőle egyet: van egy a fürdőben, egy az utazós neszesszeremben, egy a cégnél, fogmosáskor a haj összefogásához, egyet pedig úgy általában használok otthon, ha bármi miatt zavar a hajam, és össze akarom fogni (alapból napközbenre, munkahelyre frizurába vagy feszes copfba nem szoktam összefogni a hajam, így az ilyen jellegű használhatóságáról nem tudok nyilatkozni). Erre a legutóbbi célra eddig krokodilcsatot használtam, ami már viszonylag rövid idő alatt látható nyomot hagyott a vékonyszálú hajamban (ami egy-két óra - frissen mosott-szárított hajon 10 perc - használat után is csak vasalóval volt eltüntethető), ami egyrészt nem mutatott szépen, másrészt nem is hiszem, hogy jót tett a hajamnak, ahogy ott "megtörte" a csat. Ez a "gumi" ugyanolyan jól tartja a hajamat (sőt, talán még jobban is: a csat a súlya miatt hamarabb kilazult, elkezdett kicsúszni a hajamból), nyomot viszont akkor sem hagy benne, ha egy hétvégi, itthon töltött nap során egész nap a hajamban van.
Egyszer áthurkolva szoktam használni, úgy, hogy a hurkolás után a copfomat nem húzom ki teljesen, hanem hurokban lóg csak ki. Így nekem pont megfelelő a feszessége, nem húz, de nem is laza.

A másik ok, amiért úgy gondolom a lenti véleményeket olvasva, hogy ez a négyes pakkos széria vagy más, vagy kifogtam egy szerencsés kupacot, az az, hogy nekem kinyúlni se nyúlik :) Először azt terveztem, hogy váltogatva fogom használni őket, cserélgetem, hogy melyik van "gyakrabban használt pozícióban", de erre végül nem volt szükség, mert még a legtöbbet/leghosszabb ideig használt darab is tökéletesen bírja a strapát: lefekvés előtt kiveszem a hajamból, majd másnap, munkából hazaérve simán tudom megint használni. Meleg vizeznem, hajszárítóznom még sosem kellett.

Az egyetlen negatívuma, hogy az én hajamat határozottan JOBBAN húzza, mint egy sima hajgumi (vagy az eddig használt krokodilcsat). Egy textilborítású (nem befőttes/szilikongumi) hajgumi nekem soha nem húzott ki hajat, mondjuk soha nem is húztam ki én se a hajamból, mindig úgy vettem ki, ahogy betettem: copf töve megfog, gumi leteker. Ezt is ugyanígy veszem ki, de az alakja miatt ez egy fokkal nehezebb művelet, mert könnyen belegabalyodik a hajamba, meghúzza, de kitépni szálat nem szokott (mert ha érzem, hogy húz, nem húzom tovább). De emiatt nem vonok le csillagot és mérgelődni sem szoktam miatta egyáltalán, nekem ér ennyi pluszt az, hogy nem töri meg a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

vfejes

2020. május 4.

Nah, 3 nap alatt sikerült elaszakadnia... Nekem akkor már inkább az eredeti - van olyan is, érdekes, azzal nem volt gond. Egyéb iránt ezzel sem lett volna, de így nekem nem ér egy penny-t sem. 😐

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Esztii78

2020. április 6.

A hozzá hasonlókhoz híven nem -bírta rendesen összefogni a vastag hajam és folyton lejött róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

bvril

2019. december 24.

Nekem 2 fekete és 1 átlátszó van itthon, azt hiszem, eredetileg egy négyes csomagban volt 2 fekete 2 átlátszó, de lehet, hogy 4 fekete, és az átlátszót külön vettem... Nem tudom, nekem is legalább 2 éve megvannak. El nem szakadt egyik sem, amelyik nincs meg, azt elhagytam. A feketéket többet használom, általában egyszer áthurkolom őket, ki is nyúltak és deformálódtak sajnos. A melegvizezéstől a rugó maga szorosabb lett, de az is hamar újra kinyúlt, a deformálódáson meg nem segített egyáltalán. Az átlátszó elszíneződött, viszont azt nem hurkolom át, éjszakára fogom fel vele lazán a hajamat, és így nem nagyon nyúlik ki (deformálódnia meg ugye nem is lett volna mitől).
Az eredeti invisibobble-t nem próbáltam még, maximum akkor érné meg nekem az árát, ha az tényleg nem deformálódik (vagy segít rajta a melegvíz).
Ez a dupe az árához képest tök jó, kevésbé töri meg, kevésbé (szinte egyáltalán nem) húzza a hajamat (göndör vagyok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

dynah13

2018. november 17.

Az eredetit nem probaltam, igy ahhoz nem tudom hasonlitani, de eddig nekem bevalt. Nem tori a hajamat, es ez nekem barmit meger. Valoban hamar kitagul, de ez pont ugyanigy van a sima hajgumikkal is. Jol es stabilan tart anelkul, h huzna a hajam, igaz, nem art ovatosan kihuzni belole, mert 1-2 hajszal gyakran vele szeretne jonni.
Mivel nem tudom, hogy az eredeti mennyivel tud tobbet, addig 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Mivel nem tudom, hogy az eredeti mennyivel tud tobbet, addig 4 csillag :)

Makk Zsuzsó

2018. január 22.

Hm, hm. Érződik, hogy ez egy dupe, mert úgy tudom, az eredeti nem tágul ki, nem deformálódik és nem töri meg a hajat. Ez meg igen. Amúgy tart, de csak annyira, mint egy sima jobbfajta hajgumi. Megnézem, milyen az eredeti, addig közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Doridia

2017. november 2.

Három darabos készletet sikerült megkaparintanom átlátszó színben. Hullámos hajam van, amikor ilyen állapotában használom a hajgumit, akkor tökéletesen elégedett vagyok vele annak ellenére is, hogy sajnos elég hamar kinyúlik. Jól tartja a hajat és szebb kontyot lehet vele kreálni mint sima hajgumival.
Kicsit tépi a hajat kiszedésnél, nagyon oda kell figyelni, hogy hogy szedem ki.
Sajnos ha egyenesre húzom a hajam, akkor nem tart. Lehet egy kisebb mérettel jó lenne.... Így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Kicsit tépi a hajat kiszedésnél, nagyon oda kell figyelni, hogy hogy szedem ki.

Kremcica

2017. április 10.

Nekem is a 4 darabos van meg. Kb egy hete használom de annyira nem vagyok oda érte. Eddig nem vettem észre hogy törné a hajam. Viszont nem tart elég szorosan. Mikor kiveszem akkor van hogy tépi a hajszálaimat. Próbálom finoman kivenni de az se mindig segít. Az egyik már úgy összegubancolódott a saját zsinórjával hogy nem tudom szét tudom e egyáltalán szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Loona

2017. január 31.

Update: az azóta született vélemények alapján tényleg más, szerencsésebb széria lehet az én 4 darabos, csupa feketésem: azóta (azaz több mint egy éve) is ugyanazt a 4 darabot használom, továbbra is a lent leírt módon. Egyik sem szakadt el, kinyúlni sem nyúltak ki soha. Sportolás közben is próbáltam azóta, rohangálós teniszmeccset simán bír ugyanolyan mértékű csúszással, mint egy sima hajgumi. Teljesen leváltotta a krokodilcsatot, nem is tudom felidézni, mikor volt utoljára az a hajamban. Nagyon szeretem őket, remélem, sokáig bírják még :)

2016 április 12:
Lekopogom, egyelőre az történt, amiben a vélemények elolvasása után mégis vásárlás mellett döntve reménykedtem: vagy kifogtam egy szerencsés csomagot, vagy az általam megvásárolt négyes, csak fekete darabokat tartalmazó csomag máshol készül vagy máskor készült, mint az itthon kapható hármas, háromféle színt tartalmazó csomag feketéje. Január közepe óta használom őket, van, amelyiket napi szinten, van, amelyiket ritkán, de eddig egy sem szakadt el :) Szeretem, azóta szinte egyáltalán nem használok mást.

Örülök, hogy ennyi van benne, mert így mindenhol tudok tartani belőle egyet: van egy a fürdőben, egy az utazós neszesszeremben, egy a cégnél, fogmosáskor a haj összefogásához, egyet pedig úgy általában használok otthon, ha bármi miatt zavar a hajam, és össze akarom fogni (alapból nap közbenre, munkahelyre frizurába vagy feszes copfba nem szoktam összefogni a hajam, így az ilyen jellegű használhatóságáról nem tudok nyilatkozni). Erre a legutóbbi célra eddig krokodilcsatot használtam, ami már viszonylag rövid idő alatt látható nyomot hagyott a vékonyszálú hajamban (egy-két óra - frissen mosott-szárított hajon 10 perc - használat után is csak vasalóval volt eltüntethető a nyom), ami egyrészt nem mutatott szépen, másrészt nem is hiszem, hogy jót tett a hajamnak, ahogy ott "megtörte" a csat. Ez a "gumi" ugyanolyan jól tartja a hajamat (sőt, talán még jobban is: a csat a súlya miatt hamarabb kilazult, elkezdett kicsúszni a hajamból), nyomot viszont akkor sem hagy benne, ha egy hétvégi, itthon töltött nap során egész nap a hajamban van.

Az egyetlen negatívuma az, hogy az én hajamat határozottan JOBBAN húzza, mint egy sima hajgumi (vagy az eddig használt krokodilcsat). Egy textilborítású (azaz nem befőttesgumi, nem szilikongumi) hajgumi nekem soha nem húzott ki hajat, mondjuk az is igaz, hogy soha nem húztam ki én se a hajamból a gumit, mindig úgy vettem ki, ahogy betettem: copf töve megfog, gumi leteker. Ezt is ugyanígy veszem ki, de az alakja miatt sajnos egy fokkal nehezebb ez a művelet, mert könnyen belegabalyodik a hajamba, meghúzza, de kitépni szálat nem szokott (annál azért óvatosabb is vagyok, nem húzom tovább, ha érzem, hogy húz, ilyet fésülködésnél se csinálok soha, azzal csak kitépem vagy eltöröm a hajszálat). De emiatt nem vonok le csillagot és mérgelődni sem szoktam miatta egyáltalán, nekem ér ennyi pluszt az, hogy nem töri meg a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.