Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2021. április 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az ebelin acetonos körömlakklemosó gyorsan és alaposan távolítja el körömlakkot. Akár a sötét színű vagy különleges hatású effektlakkok is hatékonyan eltávolíthatók a körömlakklemosóval. A hagyományos acetonos szagot kellemes aloe vera illat tompítja.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol