Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jade, Módosítva: 2012. április 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 30 darab

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csipetke

2017. július 25.

Praktikusnak tartom a kiszerelést.Sokszor jövök-megyek így vettem egyet a táskámba is.Nekem elég belőle kettő a tíz körmöm lemosására.Először megijedtem,egy kicsit nehezen állt neki lemosni a sima natúr körömlakkomnak.De aztán észhez tért és könnyedén leszedte finom jó illatú olajos érzetet hagyva maga után. Végre nem a büdös körömlakklemosó és nem szárítja ki a körmeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Adora

2017. február 6.

Nekem nem annyira vált be. Valahogy olajosnak érzem, viszont a lakkot nem szedi le tökéletesen, ráadásul egy idő után kicsit kiszárad, hiába zárom vissza mindig azonnal a dobozt. Sokkal gyorsabban fogy, mint egy olcsóbb sima lemosó, szóval szerintem elég pazarló megoldás, máskor biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Lorna

2016. szeptember 15.

Akkor vettem amikor nem volt otthon vattakorong, és korongot is kellett volna venni meg körömlakkot is külön-külön. Ezt meg megcsinálták nekem egybe. Igen csak nekem, pont rám gondoltak. :) Kivételesen nem olvastam Krémmániát előtte, próba cseresznye alapon (mennyire lehet elrontani egy körömlakklemosót?gondoltam magamban) a kosaramban landolt, és tényleg egész jól bevált. Olajos érzetű, ami bejövős, egy-két korong kell két kéz, mármint tíz köröm,lemosásához. A csillámosokkal átlagosan szenved, mint bármilyen másik lemosó. Ja, és plusz pont, hogy nincs rossz illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

flamingo-80

2016. június 19.

Praktikus, gyors, kíméletes. Nekem 10 körömre bőven elég 2 korong, még sötét színből is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

blankasara

2016. május 15.

Ez az első párnás lakklemosóm, de sajnos csalódás. A sötét színeket szinte vakarnom kell, hogy leszedje, a világosabbakat egy fokkal könnyebben, de még mindig kínlódósan szedi le. Zavar az illata is, többszöri erős szappanos kézmosás tünteti csak el. Egyedül a kiszerelése tetszik, azt nagyon praktikusnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

hajasbaba

2016. február 2.

Kiválóan leszedi a lakkot. Nekem tetszik, hogy olajos, mert sokkal szebb a körömágyam és a körmöm sem száraz. Egy kézmosással egyébként meg lehet szabadulni az olajos rétegtől. Az pedig csak plusz pont, hogy nincs az a tipikus körömlakklemosó szaga, amivel minden férfiembert ki lehet kergetni a szobából. Utazáshoz is szintén praktikus. Én már csak ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

anile

2015. szeptember 16.

Utazáshoz vettem, de amikor lusta vagyok, akkor is ezt használom. Eleinte furcsa volt, hogy ilyen vèkonyak a lapok,de egy korong elbánik a kezeimmel és lábaimmal is. Szuper! Mondjuk a Maxfactor glossfinity-jével kicsit küzdött, pedig vilagos árnyalat. Engem személy szerint az olajos érzet nem zavar, utána úgyis kezet azoktam mosni. Az illata kellemes, szolid, teljes mértékben iroda barát. Ha akcios lesz, mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

szilvia.bano

2015. május 7.

Most kezdtem el használni. Én elsősorban arra vettem, hogy a kezemre került tintát távolítsam el vele. Finom illata van, enyhén olajos, de nem annyira, mint az Aveo lakklemosó párnái, így ezt el tudom használni, de nem hiszem, hogy újravenném. Sajnos nem szeretem az olajos lemosókat, nem érzem, és nem is látom, hogy hatékonyan tisztítana, és nem szeretem az olajos érzetet. Ha simán csak lakklemosóval lenne átitatva, és nem lenne olajos, sokkal jobb lenne. Hiányolom, hogy nincs utána az a friss, tiszta érzet, mint a normál lakklemosónál. Nem baj, ha kicsit szárít, azért van utána a kézkrém, meg úgyis kis felületen használja az ember. Ettől még másnak lehet jó, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Jdit04

2015. május 1.

Utazáshoz vettem, erre be is vált, de amúgy nem ezt használom, mert nekem túl olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Epetra90

2014. december 11.

Kedvelem ezt a lemosot :) egyetlen hibája hogy sajnos szárít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 11.

Kedvelem ezt a lemosot :) egyetlen hibája hogy sajnos szárít

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate