Ebelin

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. május 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Az ergonomikus kialakítású, különleges csiszolófelületű körömreszelő kimondottan a száraz és töredezésre hajlamos körmök rövidítésére lett kifejlesztve. Sima felületű és lekerített körömvégeket eredményez.

Nessy

2020. október 18.

A legalább 5 éves Crystal Nails papír reszelőmet akartam vele leváltani, de nem igazán jött össze. Sokkal finomabb reszelőfelületre számítottam, de kifejezetten érdes. Az alakja tetszik, de csak olyanoknak ajánlom, akik kifejezetten erős és érdes reszelőt keresnek, az én vékony körmeimre nem ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.