Ebelin

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: buba83, Módosítva: 2018. február 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Az Ebelin mikroszálas hajturbánt a haj köré csavarva nedvszívó mikroszálainak köszönhetően gyorsan és hatékonyan szívja magába a nedvességet. A gyengéd szárítás csökkenti a hajszárítóval történő szárítás időtartamának szükségességét, valamint egyszerű és könnyed formázást tesz lehetővé. A hajszárító általi hőhatás hosszának és intezitásának csökkentésével segít megőrizni a haj természetes, selymes ragyogását. Szabásának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a fej formájához, így különösen praktikus anélkül, hogy elcsúszna.

catastrophe

2018. február 16.

Már majdnem egy éve használom a fekete változatát, de ugyanaz a véleményem, mint buba83-nak.
Hajpakolásokhoz kényelmes, nem túl nehéz, de a nedvszívőképessége nem olyan jó, főleg hosszú (esetemben hálközépig érő) hajhoz, hisz a végén alig van anyag, így hamar "telítődik".
Pedig mindig öblítő nélkül mosom, ahogy a mikroszálas darabokat kell, szóval adtam neki esélyt.
Amikor ezt használom, sokkal lassabban szárad a hajam, sokkal nedvesebb marad.

Pozitívum, hogy nagyon hamar szárad, és kevés helyet foglal a fürdőszobában, szóval a rövid hajúaknak lehet, hogy megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Amikor ezt használom, sokkal lassabban szárad a hajam, sokkal nedvesebb marad.

buba83

2018. január 31.

A hajcsatos, fésűs szekcióban bukkantam rá véletlenül és még a pénztáros is meg volt lepve, hogy ez valami új termék lehet mert még nem hallott róla. Alapvetően azért vettem meg, hogy a hajpakolások idejét megkönnyítsem. (Felteszem a hajpakolást, rá a zuhanysapka és ezidáig még egy törölközőt is egyensúlyoztam a fejemen, ami kissé körülményes volt 15 percen át.) Erre tökéletesen bevált, nagyban megkönnyítette a pakolás idejét. Ellenben sajnos a nedvszívó hatása majdhogynem pocsék. Miután lemostam a pakolást, ismét feltettem ezt a turbánt, de nem hogy nem volt jobb mint a sima törölköző, szerintem valamelyest még kevesebb vizet szívott magába. Nálam emiatt csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.