Ebelin

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: cherry19, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A praktikus, csúszásmentes nyelű pálca gyengéden távolítja el a mitesszereket és a bőr egyéb tisztátalanságait.

Ár: 700 , Eladó: Lilc
Állapot: Teljesen új, használatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Újpest Városkapunál

Xanacska

2020. július 7.

Nemrég vettem meg. Sokkal, de sokkal könnyebb és alaposabb az arctisztítás! Olyan helyeken is csodásan kitisztítja, ahol eddig nem is fértem hozzá, na meg körömmel nem is szabad. Este érdemes használni, reggelre a pirosság lehúzódik. A lekerekített fejek nem hagytak az arcomon semmiféle sebecskét, vagy hámsérülést. Előtte jó alaposan érdemes kigőzölni az arcot, hogy felpuhuljon a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Lina14

2020. június 30.

En inkabb csaka feher foltokra hasznalom, de azokra bevalt, Szepen kissed mindent a porusbol, aminek nekinyomom, azonban, kicsit bepirositja az arcot hasznalatkor, erdeme inkabb cask elvetve hasznalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

mano

2017. június 27.

Jól végzi a dolgát, bár én csak az egyik oldalát tudom használni. Kifejezetten fájdalmas használat közben, de hát a szépségért ugye meg kell szenvedni :D A legjobb benne az, hogy ha ezzel nyomok ki egy fehér pattanást, nem gyullad be utána a bőröm. A miteszerekkel is jól elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

dorci993

2016. szeptember 18.

Phű, ezzel rendesen meg lehet kínozni az ember lányának arcát :D De hát ez erre van, tökéletesen működik, kiszed kb. mindent, amit meg nem, azt én már kézzel se tudom. Kézre áll tökéletesen, picit nagynak tartom a hurkot rajta, de ez nem ront a használhatóságán. Ha valami nagy grimbusz nem történik, hosszú évekig lesz használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.