Ebelin

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó korongok gyümölcsös illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pont

2021. december 10.

én is utazásra vettem, mert nem akartam még folyékony lemosóval is foglalni a helyet.
érezhető a különbség egy rendes lemosóhoz képest, sokkal tovább tart leszedni a lakkot (csillámosat kb esélytelen, én megszevedtem vele, arra egyáltlán nem ajánlanám). mire végzek mindkét kezemmel, elég sok korongot el kell használni, úgyhogy nem annyira gazdaságos. tehát a funckióját ellátja végső soron, de azért nem a leghatékonyabb.

ami miatt mégsem pontozom le annyira az az, hogy az illata egész jó és a formula kifejezetten kímélőnek tűnik, nem érzem, hogy szárítaná vagy roncsolná a körmöm inkább olyan olajos 'ápoló' hatása van. akinek nagyon gyenge, töredező körme van, szerintem annak jó alternatíva lehet, egy próbát legalábbis megér.
én a hétköznapokban nem ezt fogom használni, de továbbra is úgy vagyok vele, hogy utazáshoz megteszi.

(közben megnéztem és nekem a zöldteás - almás változata van meg, nem pont az, ami a képen, de nem hinném, hogy akkora különbség lenne köztük.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

fagas

2019. július 21.

Utazás alkalmával szereztem be én is ezeket a korongokat. Kettő belőlük tökéletesen elég volt a lakk minden ujjamról való eltávolításhoz, átható, gyümis illata pedig langyos vizes lemosás után eltűnik. Valóban, az ápoló olajat kissé túl tolták, de annyi baj legyen! 4 csilit mindenképpen megérdemel.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Tvylvis

2019. április 14.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Utazáshoz, vagy olyan helyzethez, ahol a folyékony lemosó esetleg kifolyhat, jó alternatíva. Máskor soha nem használnám. Túl hosszú időbe telik, míg leszedi a lakkot a körömről, ráadásul elég sok lapocskát is el kell használni hozzá. Az olajos érzetet én sem igazán értem. Tény, hogy nem szárítja ki a körmöt és köröm körüli bőrt, de egyszerűen túl sok a jóból. Valószínűleg fogok még belőle venni, de kizárólag utazáshoz. Otthonra marad a jól bevált folyadék és a vattapamacs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Zsuzsek

2018. november 4.

Utazásra vettem, mert egyszer úgy jártam, hogy a bőröndömben kifolyt a körömmlakklemosó, és a nejlon, amibe pluszban tettem, nem sokat segített.
Hát, pont ennyi az érdeme ennek, hogy ez utazás biztos.
Számomra értelmezhetetlenül olajos. És annyira tocsog az olajtól, hogy nem csak az ujjam hegye lett olyan, hanem szinte az egész kezem, és a lábamujjai körben, alul felül.
Nem olyan erős, mint a folyékony, amit koronggal kell használni, de végülis le tudtam sikálni a lakkot a körmömről, nagyobb munkával, mint amúgy - de ez lehet, h az olajnak köszönhető. Legközelebb úgy próbálom ki, h vattakoronghoz fogom hozzá.
Határozott érdeme a terméknek, hogy utazóbarát, ezért megtartom ilyen célra, amúgy másra nem fogom használni. Ezért kap hármat. Ha nem lenne praktikus a kiszerelés, akkor a termék kettőt kapna tőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

Hát, pont ennyi az érdeme ennek, hogy ez utazás biztos.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate