Ebelin

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. július 27.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

hencico

2018. augusztus 26.

Én nagyon szeretem, szépen eltávolítja a szennyeződéseket az arcomról. Nem szárítja az arcom és nem is irritálja. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Redlips

2017. január 9.

Az ára nagyon kedvező, de már többször nem dőlök be neki. Zsíros utóérzetet hagy, a tisztítóhatása közepes, a kendő anyaga sem túl jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

GNóri

2015. november 13.

Többféle drogériás törlőkendőt próbáltam már, de talán ez tetszik a legjobban. Nem szárít, rendesen tisztít, megfelelően nedves, nem pattogtam ki tőle. Egyedül az erős illatát tartom hátránynak, nem értem, miért kell mindent illatosítani..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Nicolett022

2015. május 8.

Volt mostanában több hosszú utam is, kb. 6-8 órákat buszoztam, ezért én ezt csak kifejezetten frissítőnek vettem az útra, kezet, arcot törölni vele, ahhoz tökéletesen megfelelt. Nem csípett, nem szárított, nem lett tőle piros az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 8.

bdori

2014. április 4.

Én is smink igazításra,törlésére vettem. Szeretem,mert nem hagy használat után zsíros érzést. Nekem nem is csípett. Nem a legjobb,amit próbáltam,de ennyi pénzért jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

2013. február 10.

Szeretem a DM saját márkás dolgait, de ezt a terméket le kell pontozzam. Alapvetően nem használok ilyen kendőt, azért vettem, hogy ha S.O.S. sminket kell igazítani, vagy újrasminkelni napközben, vagy leszedni a sminket, stb. akkor könnyen le tudjam tisztítani az arcomat. Ez elvileg érzékeny bőrre való, na már most nekem a használat után iszonyatosan csípett és úgy kivörösödött és száraz lett tőle a bőröm, hogy még egy kolléganő is megkérdezte, hogy mi történt az arcommal, órák után állt vissza az eredeti állapot. Régebben volt hasonló Balea és Faith In Nature kendőm, azokkal nem volt hasonló rossz tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

sydney

2012. december 22.

Nem vagyok egy tapasztalt törlőkendő-használó, ez az első amit kipróbáltam és ezt sem használom gyakran. viszont amennyit várok tőle, azt teljesíti: felfrissít, számomra kellemes az illata, ezt használat után is érzem. Nem irritálta a bőröm. Praktikus a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Roxanne

2012. július 24.

Nemrég vettem a simából 3csomag/700 HUF összeállításban (darabáron egy vicc)
Elég nedves, becsülettel teszi a dolgát.

Viszont van valami furcsa szaga. Nem romlott, szavatossági ideje is még min. 1 év, mégis érzek rajta valami furcsa illatot. Jó, soha nem használtam még, lehet ennek ilyennek kell lennie, csak engem zavar.
No mindegy, kipróbálásra vettem, elhasználom, de utána valszeg visszatérek a Müller saját márkájára. Minőségben ugyanitt van, árban alapjáraton annyi, mint ez így akciósan, mínusz ez a furcsa szag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Nemrég vettem a simából 3csomag/700 HUF összeállításban (darabáron egy vicc)
Elég nedves, becsülettel teszi a dolgát.

Barbara

2012. július 4.

Én is a 'sima verziót' vettem most; csíp és piros lesz tőle az arcom fél óráig....kétévente adok neki egy esélyt, hátha, de nem...:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

lujzi

2011. augusztus 20.

pontosan ugyanannyit tud, mint a kétszer ennyibe kerülő társai. megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk