Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   140 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illat-és szálmentes pamut korongvatta.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Misa

2021. október 16.

Sokféle vattakorongot próbáltam, az olcsótól a drágáig (túlárazottig), és ez lett a kedvencem.
Puha, épp eléggé vastag, nem dörzsöl, nem foszlik szét. Nincsen benne műszál, 100% pamut, szépen megtartja és felszívja a folyadékokat, de nem nyel el túl sokat. A kiszerelése gazdaságos, az ára is jó (jelenleg olyan 400 ft körüli), és mindennapos használat mellett a nagy kiszerelés kb. egy hónapra elég. Nagyon szeretem, már sokszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Dyana91

2021. február 28.

Korrekt vattakorong. Olcsó, sokáig elég és kellemesen puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Korrekt vattakorong. Olcsó, sokáig elég és kellemesen puha.

Riky1018

2020. augusztus 31.

Ár-érték aránya megfelelő. Régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Ár-érték aránya megfelelő. Régóta használom.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Csak ezt a vattakorongot használom. Pont megfelelő minden értelemben

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

Csak ezt a vattakorongot használom. Pont megfelelő minden értelemben

Kremcica

2020. január 16.

Tökéletesen bevált. Nem túl vastag, nem túl vékony, nem szív fel sokat és nagyon puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Banszky

2019. május 24.

Az ára,minősége és az elérhetősége miatt szinte csak ezt a vattakorongot szoktam venni. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Amadea

2019. február 16.

Nem sok vattakorongot próbáltam még ki, de volt szerencsém noname, szinte filces, durva állagú szörnyűséghez, közepesen rosszhoz, hasonló teljesítményű más drogériáshoz, a sokak által favorizált Kék Pille vattakoronghoz, szóval valamennyi viszonyítási alapom van. Mindig visszatérek ehhez a fajtához, kellően puha, nem akar csiszolópapír lenni, eléggé felveszi a micivizet, és ár-érték arányban nagyon jó.
A rózsaszín változatát viszont utáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

A rózsaszín változatát viszont utáltam.

bernadettu

2019. január 14.

Eddig a Rossmann vattakorongját használtam, de ez sokkal puhább és nem szöszölődik.
Még kipróbálok más saját márkásakat is, de eddig ez a nyerő.
Azóta, hogy feltöltésre került, megváltozott az ára: 399 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Még kipróbálok más saját márkásakat is, de eddig ez a nyerő.
Azóta, hogy feltöltésre került, megváltozott az ára: 399 Ft.

szilvia.bano

2019. január 4.

Én ebből használtam a 35 darabosat évekig, nemrég azonban megelégeltem, hogy szöszölődi, és jobb minőség után néztem. Most a Duchesse (Müller saját márkás) korongvattát használom, ami ugyanebben az árkategóriában van és sokkal jobb. 3,5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

dynah13

2018. november 10.

En szemely szerint a vattapamacsot jobban szeretem, de van, hogy inkabb korongot hasznalok, es akkor csak a dm-es johet szoba nalam :) Az ara verhetetlen, nem szoszol, nem valik kette, puhasaga is pont jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.