Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Egyéb

Extra nagy vattakorong 100% pamutból

Az Ebelin 2 az 1-ben maxi arctisztító vattakorong profi eszköz az arctisztításra és peelingre. Szöszmentes, szuperpuha felülete rendkívül gyengéd az arcbőrhöz. A struktúrált felületű oldala aktív szénnel eltávolítja a szennyeződéseket és ideális körömlakk lemosásához is. Sminkeltávolításra, valamint arcápoló termékek felvitelére pedig a vattakorong sima felülete használható.

Queen16

2020. december 26.

Egyszer vettem nagyon kemény a bőrnek soha többet túl nagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Egyszer vettem nagyon kemény a bőrnek soha többet túl nagy.

wildrose

2020. február 3.

Nagy méretű, puha, jó anyagú vattakorong, az egyik oldala enyhén radírozós felületű. Nekem utazáshoz nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 3.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nagyon szeretem,mindennap ezzel tisztítom le a sminket az arcomról ,a kedvenc olajos garnier vizem,illetve ez a vattakorong lekörözhetetlen páros számomra,szépen leszedi az elhalt hámsejteket.A szememről a sminket a puha oldalával szoktam leszedni.Viszonylag borsós ára van,viszont egy koronggal szépen lelehet szedni a sminket.Ha elfogy mindig újra fogom venni.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.