Ebelin

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2015. december 17.

Kategória:   Ecsetek

Panni21

2019. december 14.

A pasztel kiadás van meg (kék-fehér) szóval nem biztos, hogy ugyanaz a két termék, de ugyanazon a név alatt fut mindenestre, azt meg nem találtam fent, szóval ide írok.
Eddig a márka kabuki ecsetét használtam pirosításra, amit továbbra is imádok, de néha félkómásan reggel sikerült egy kicsit többet felvinni, mint szerettem volna, némi ügyességet igényelt a használata.
A Catrice Blush Box (01-es) pirosítóját használom, remekül együttműködik vele ez az ecset. Elég épp csak hozzáérinteni, felveszi a megfelelő mennyiséget, és szépen le is adja, nem porol mindenfelé, Nagyon természetes végeredményt lehet elérni vele, egyenletes, majdhogynem észervétlen, olyan, mintha csak kipirultam volna.
Nekem, aki szeret épp csak egy leheletnyi pirosítót használni, megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nekem, aki szeret épp csak egy leheletnyi pirosítót használni, megfelel.

mujerconfused

2018. május 7.

Hát... első pirosítóecsetem, és nem estem hanyat tőle. A szálai kemények, egy kicsit mintha csikarnának, bár a mosástól már puhultak. Az arcon jól lehet vele dolgozni, már ha sikerült ráimádkozni a pirosítót, nagyon nehezen veszi föl a port, van amiből csak a csillámokat szedte fel, a színt az ujjammal kellett felkenegetni. Nem használhatatlan, de túl sokat kell vele küzdeni.

Update: azóta rájöttem, hogy teljesen használhatatlan, a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Update: azóta rájöttem, hogy teljesen használhatatlan, a kukában végezte.

Noi99

2017. november 26.

Borzasztó ez a termék!
A kialakításával nincs problémám,de a szálak kémények,szúrnak és hullanak!
Csak a kialakítása miatt megy a kettő pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Borzasztó ez a termék!
A kialakításával nincs problémám,de a szálak kémények,szúrnak és hullanak!
Csak a kialakítása miatt megy a kettő pont.

cintialaura

2017. október 22.

Amit el lehet rontani egy ecsetben, azt itt mindet sikerült. Porol, kemény, hullik a szála...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

blankasara

2017. május 11.

Sajnos egyetértek az előttem hozzászólókkal. Nagyon ritkán hajítok szemetesbe terméket, de ez ott landolt ma reggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

lidocain

2017. április 21.

Durva, és már akkor elkezdete hullatni a szálait, amikor kivettem a csomagolásból. Én kb. másfélszer használtam, kimostam, mégjobban hullott. Csak azért vettem meg, mert az ebelin professional ecsetei között épp nem volt pirosító, nekem pedig hirtelen kellett egy teljes alap ecset szett. Hiba volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Sonci

2017. március 11.

Sajnálom hogy megvettem... Inkább gyűjtöttem volna egy jobbra.
Szúr, de ezzel volt a legkevesebb bajom, gondoltam majd mosás után puhább lesz... Puhább is lett de a hajam nem hullik ennyire mint ez.
Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Sajnálom hogy megvettem... Inkább gyűjtöttem volna egy jobbra.
Nem ajánlom senkinek

niki123

2016. október 3.

Nem jó sajnos, nem lehet vele szépen dolgozni és szúrós is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Nem jó sajnos, nem lehet vele szépen dolgozni és szúrós is. :(

Miaaa29

2016. május 14.

Nem szeretem, túl kemény, rossz felvinni vele a pirosítót, a minősége is rossz.
Nem ajánlom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Nem szeretem, túl kemény, rossz felvinni vele a pirosítót, a minősége is rossz.
Nem ajánlom :/

KuliKali

2016. április 12.

Hűű de szeretem! Nagyon rég vágytam egy igazi ferde pirosítóecsetre,és megérte! A pirosító felvitele most már pofon-egyszerű a ferdeségének köszönhetően,puha,nem vesz fel sok terméket,meg vagyok vele elégedve.
Up:sajnos rettenetesen hullik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Up:sajnos rettenetesen hullik :(