Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ebelin sminkszivacs.Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

JVica98

2019. augusztus 24.

Elég régóta használom már, nem szív magába sok terméket, jó pár hónapja vettem, bár nem használom minden nap, jól bírja rendszeres mosással is :) igaz, viszonyítási alapom nem nagyon van, mivel még csak ezt próbáltam, de bejött, úgyhogy szerintem ezt is fogom újra venni :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Banszky

2019. május 24.

Nem rossz de egy picit keményebb,mint az Avonos ami nálam a favorit. Sokadik használat és tisztítás után szakad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dorinakemeny

2019. március 18.

A karácsonyi limited kiadásos 3 db-osat vettem meg, ami egy alapozó, korrektor és egy kontúr szivacsból álló szett. (olyan 1700 volt a 3db, mivel nincs felöltve ide írok véleményt)
Még csak az alapozó szivacsot próbáltam de nagyon meg vagyok vele elégedve szépen megnő víz alatt és puha marad míg ki nem szárad, sajnos repedések lettek az oldalán elég hamar, de még használható állapotban van. Ha lesz jövőre is újra veszem az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

rekucccc

2019. március 4.

Viszonyítási alapom nincs, csak ezt a szivacsot próbáltam, de nem is tervezek váltani:) Évek óta újraveszem, nagyon sokáig bírja. Sokkal jobban szeretem, mint az ecsetet, könnyebben és szebben lehet vele dolgozni. Teljesen nem tudom kimosni belőle az alapozót, bár ez szerintem alapozótól füg, de gyakori mosással rendben lehet tartani, nekem nagyjából egy év után kezdett szétjönni. Sajnos az utóbbi időben nem láttam a környékbeli DM-ekben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

lexyweaver

2019. január 9.

Sokkal jobban szeretem, mint a Real Techniques szivacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Sokkal jobban szeretem, mint a Real Techniques szivacsot.

BrigittaKicska

2018. november 5.

Imádom, nincs rá panaszom. Sokkal jobb mint egy ecset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Imádom, nincs rá panaszom. Sokkal jobb mint egy ecset!

FDA

2018. november 1.

Nagyon szeretem. Talán egy egész kicsit jobb a Rossmann ugyanilyen terméke, mert az puhább, így kicsit hasonlóbb az állaga az eredeti beauty blenderhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

katalinmester13

2018. augusztus 31.

Első sminkszivacsom. Nemcsak ilyen formában, hanem úgy általában. Nekem nagyon tetszik. Ez előtt kézzel vittem fel az alapozómat, ami már a kuka felett lebegett, mert nem lehetett rendesen eldolgozni. Aztán megvettem ezt a cseppet, és csodát művelt az alapozóval. Nem került a kukába. Kb. másfélszeresére dagad víz hatására. Puha, szépen dolgozik. Én minden használat után kimostam az épp akkor használatos szappannal (nem folyékony). Két alapozó közül az egyiket nagyon szépen ki lehetett mosni, a másikat kevésbé. Tehát alapozótól is függhet, hogy mennyire tisztítható. Kilenc hónapot bírt heti 1-2 használattal. Akkor a vastagabb fele elkezdett foszlani, lemálni. De egyetlen egy repedés sincs rajta. Kíváncsi voltam a belsejére. Szétvágtam. Gyönyörű rózsaszín a színe és nagyon puha a belseje is. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

javi

2018. augusztus 25.

Eddigi legjobb sminkszivacsom. Sokkal puhább, selymesebb az anyaga, és a vizet is jobban magába szívja a többi drogériáshoz képest. Ha ezzel dolgozom el az alapozót, sheer-ebb lesz a végeredmény, mint ecsettel, de emiatt természetesebb is. Több alakú is van belőle, nekem nem a csepp forma van meg, hanem olyan "hullámos", azt hiszem körtének hívják. Ajánlom annak aki nem akarja megvenni a legdrágábbakat, de mégis jó minőségűre vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sztike

2018. augusztus 9.

Nyárra nem hoztam haza a "jobb" sminkszivacsaimat, úgy gondoltam, nyaralásra meg itthonra bőven elég a régi (több mint egy éves...) és a kevésbé szeretett narancssárga Avonos szivacs is. Hát nyem. A régi állaga érthető okokból megváltozott, nem tudom vele eldolgozni az alapozót, összeszedi a felszínén az alapozót, aztán csak maszatolja, a narancssárga meg....az újonnan műveli ugyanezt. :D Úgyhogy elegem lett, kivágtam mindkettőt és akartam venni egy újat a Rossmannban, de nem volt...egyikben sem...a megyében sem szerintem. Nem örültem, mert ez majdnem 2x annyiba fáj, de én nem terrorizálom az embereket azzal, hogy smink nélkül megyek ki, úgyhogy megvettem egy zöldet. És basszus marhajó! Jobb, mint az Avon rózsaszínje, jobb a Rossmannosnál, jobb az összes eddig próbáltnál. Sokkal puhább, sokkal rugalmasabb, valahogy a formája is jobb (kicsi nyújtott az eddigiekhez képest, vékonyabb a hegye és így könnyebb vele a szem alatt vakolni). Ha bírni fogja a strapát, akkor ő lesz az új must have. Csak az ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.