Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: terke29, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ebelin sminkszivacs.Könnyebbé teszi az alapozó felvitelét,természetesebb hatást érve el.

pinupnicky

2021. március 29.

Könnyen fel lehet vinni vele az alapozót, tetszik a kialakítása is, de utálom, hogy ilyen nehezen tisztítható. Néztem mindenféle praktikát a neten a tisztítására, de egyik sem lett tökéletes. Emiatt nem szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Queen16

2020. október 3.

Elég kemény a real techques-hez képest über gagyi és kemény! Szinte mindig ütögetni kellett már az arcomhoz hogy eldolgozza megfelelően az alapozot vagy korrektort, a kimosása sem egyszeeű mivel irtó kemény, anyira nem használhatatlan régebben amikor még anyira nem voltam otthon a sminkes témában megfelelt, életem első beuty blendere volt így nem ismertem mást, már vagy minimum 3 szor vásároltam újra, de amikor a real techques-nek a beuty blenderét próbáltam ki sokkalta puhább,könnyebben tisztitható multifunkcionális és nem sokkal drágább így tuti ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

tara95

2020. augusztus 19.

Van beauty blenderem is, közel áll hozzá a minősége a jelenleg kapható szürke, vágott fejű ebelin szivacsnak. Nagyon örültem neki, szépen megdagad, hozza a RT szintet mindössze 1000 ft volt talán. Szerintem veszek még belőle amíg van, a formája is praktikus, jobb, mint a hagyományos tojás változat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

lenochka

2020. július 25.

Nálam nincs mindennapos használatban, inkább csak alkalmakkor használom a beauty blendert.

Szuper puha, szuper tartós!

Szépen, csík- és foltmentesen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Szuper puha, szuper tartós!

Szépen, csík- és foltmentesen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Megéri az árát!

account001

2020. július 11.

Ez az első szivacsom&hozza azt, amit elvárok tőle.
Catrice HD liquid alapozót használok, nedves szivaccsal eldogozva. A végeredmény tökéletes, a szivacs pedig egyáltalán nem vesz fel sok terméket. A levékonyított /kisebb részével nagyon szépen el lehet dolgozni a korrektort is.
Nem hiszem, hogy mást ki fogok próbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Ez az első szivacsom&hozza azt, amit elvárok tőle.
Nem hiszem, hogy mást ki fogok próbálni. :)

JVica98

2019. augusztus 24.

Elég régóta használom már, nem szív magába sok terméket, jó pár hónapja vettem, bár nem használom minden nap, jól bírja rendszeres mosással is :) igaz, viszonyítási alapom nem nagyon van, mivel még csak ezt próbáltam, de bejött, úgyhogy szerintem ezt is fogom újra venni :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Banszky

2019. május 24.

Nem rossz de egy picit keményebb,mint az Avonos ami nálam a favorit. Sokadik használat és tisztítás után szakad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dorinakemeny

2019. március 18.

A karácsonyi limited kiadásos 3 db-osat vettem meg, ami egy alapozó, korrektor és egy kontúr szivacsból álló szett. (olyan 1700 volt a 3db, mivel nincs felöltve ide írok véleményt)
Még csak az alapozó szivacsot próbáltam de nagyon meg vagyok vele elégedve szépen megnő víz alatt és puha marad míg ki nem szárad, sajnos repedések lettek az oldalán elég hamar, de még használható állapotban van. Ha lesz jövőre is újra veszem az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

rekucccc

2019. március 4.

Viszonyítási alapom nincs, csak ezt a szivacsot próbáltam, de nem is tervezek váltani:) Évek óta újraveszem, nagyon sokáig bírja. Sokkal jobban szeretem, mint az ecsetet, könnyebben és szebben lehet vele dolgozni. Teljesen nem tudom kimosni belőle az alapozót, bár ez szerintem alapozótól füg, de gyakori mosással rendben lehet tartani, nekem nagyjából egy év után kezdett szétjönni. Sajnos az utóbbi időben nem láttam a környékbeli DM-ekben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

lexyweaver

2019. január 9.

Sokkal jobban szeretem, mint a Real Techniques szivacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Sokkal jobban szeretem, mint a Real Techniques szivacsot.