Ebelin

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. július 25.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Ecsetek

A korrektor szem, orr és ajak környékére történő felvitelére és eldolgozására.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Candy21

2021. február 15.

Nagyon szeretem vele a korrektort eldolgozni tényleg precíz szép vele a végeredmény. Jó puha lesz vizesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Banszky

2019. május 24.

Én is a szemem alá használom,korrektor eldolgozásához,illetve a színe miatt a zöldet,a zöld pattanás eltüntető korrektorhoz. 😅 Tökéletesen teszi a dolgát,már nem tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

katalinmester13

2018. szeptember 8.

Élőben is olyan szépek, mint a képen. Nem annyira puhák mint az anyukájuk, de nagyon jól teszik a dolgukat. A korrektor szem alatti eldolgozására nagyon jó. De még jobban tetszik benne az, hogy szemhéjpúder felvitelére is tökéletes. Ha csak egy gyors, egyszínű, satírozgatásmentes szemsminkre van időm, ezzel tapogatom fel a színt a szemhéjamra. Sokkal szebb a végeredmény az ecsettel vagy az ujjal való felvitelnél. Nincs az a rinocéroszbőr hatás (vagy csak alig), ami öregedő szemhéjak esetében előfordulhat a por állagú termékek használatánál. Ezenkívül nem gyűlik össze a festék a szemhéjamon. Mindig lesz itthon belőle 1-2 darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.