Ebelin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2014. január 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Argánolajjal dúsítva.

fioretta

2021. március 1.

Illata finom, enyhe gyümölcsös jellegű. A pumpás adagoló ötletes és praktikus, nagyon jól működik. Sok más lemosóval ellentétben ez nem szárít és nem irritálja a körömágybőrt. Kíméletesen és könnyen távolítja el a lakkot, még a csillámosat és a sötétebb színűeket is viszonylag hamar leszedi. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

in0ra

2021. február 3.

Szörnyű ez a lakklemosó! Össze-vissza fröcsköl, ráadásul nehezen hozza le a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Rita0126

2020. szeptember 21.

Meglepődtem a sok negatív véleményen. Én is a kiszerelése miatt vettem meg, viszont maga a lemosó sem rossz. Egy acetonmentes lemosótól nem lehet elvárni hogy egy mozdulattal lekapja a lakkot. Száradás után az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

berenisz

2020. augusztus 26.

Nem egy wow termék, ugyanakkor a körmöm se szerette, száraz lett tőle. (nem, nem a körömlakktól, mert többfajta lakkot próbáltam, mindegyik után ilyen fura lett a körmöm) Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

indiigo

2020. április 19.

Praktikus a csomagolása és nem bántja a bőrt, de ennyi minden pozitívuma. Csak áztatva hozza le úgy-ahogy a lakkot, de előbb mállik szét a vatta... Szerencsére legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

bernadettu

2020. április 19.

Én is csak a kiszerelése miatt vettem meg, tovább tart vele leszedni a lakkot mint a kék verzióval.
Kicsit köpköd az adagoló de ki lehet védeni ha a vatta lappal sikerül teljesen lefedi a tetejét.
Igazából már alig várom hogy elfogyjon és tölthessem bele a kéket de mivel a célnak megfelelő vékony Miniso-s vattaval használva, három csillagot kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

busa01206

2020. március 1.

Botranyrossz szegeny lemoso! A kiszerelese miatt kap ket csillagot, mert valoban kenyelmes hasznalni, de a hatasa nulla. Alig szedi le a lakkot, egy perces vattas aztatassal is csak felig szedi le, ezaltal gyorsan is fogy, de nem banom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Lina14

2020. február 9.

Én az irodában tartom vészhelyzet esetére. Nagyon könnyen ehet használni a pumpás megoldása miatt.Egész jól leszedi a lakkot, de maga a lemosó semmi extra. Viszint így újratölthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Micoka

2020. január 4.

A csomagolása miatt vettem meg én is, a lemosó átlagos volt benne, semmi említésreméltó.
Azóta viszont folyamatosan utántöltöm más, jó lemosóval, extra könnyű a használata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 4.

lenochka

2020. január 4.

Sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e erről a csalódásomról, hiszen lehet, hogy valakinek bevált, de aztán többszöri bosszankodás után úgy döntöttem meg kell írjam. Egyszerűen rettenet ez a lemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Biotin