Ebelin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2014. január 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Argánolajjal dúsítva.

Ciklon3

2019. október 19.

Pumpálásnál valóban vigyázni kell vele :) , mert hajlamos szétfolyni, fröcsögni, de ezt leszámítva a hatása teljesen rendben van. A szokásos jó minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Kriszta180222

2019. október 3.

Szintén a pumpás kiszerelés miatt vettem meg, de valóban hajlamos fröcsögni, oda kell rá figyelni. A körömlakkot azt nagyon szépen leszedni, ennél jóval rosszabb lemosóm is volt már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Gabria

2019. október 3.

Ugyanolyan büdös, mint általában a lakklemosók. Megvettem a csomagolás miatt, de nem tetszik. Vagy a pumpája nem jó az enyémnek, vagy nem tudom, de megbízhatatlan, mintha valahova beakadna. Közben meg fröcsköl is, ami egyáltalán nem szerencsés, főleg ha a gép előtt mosnám le a körmeimet. Nekem ez nem jött be, nem veszem újra. Azért kap két csillagot, mert nekem legalább lehozza a körömlakkot úgy, ahogy kell. Bár az is igaz, hogy én mindig rajtahagyom 5 percig a vattát az ujjaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Banszky

2019. május 24.

Igaz már gél lakkom van jóideje de régebben ezt használtam,mert tetszett a kiszerelése. Annyira nem vagyok odáig érte,maga a pumpás verzió jó ötlet csak a valóságban ott tocsog a cucc a kupakban/tányérban,folyton utána kell törölgetni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

sztike

2019. május 19.

A csomagolása miatt vettem meg, praktikusabb, viszont tényleg spriccel, ha nem figyelünk oda. Utazáshoz mondjuk nem ezt választanám, kattanik ugyan a kupak, de én azért nem sok bizalmat fűznék hozzá. Az illata valami fantasztikus, ő az első valóban kellemes illatú körömlakk lemosóm. A kezemen zselés műköröm van, a lábamon használom körömlakk oldásra. Jól végzi a dolgát, a műkörmömet sem bántotta, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Candy21

2019. március 14.

Nem szeretem nagyon nehezen bírkózik meg a lakokkal a sötét színeket nagyon nehéz lemosni. Az egyetlen ami tetszik benne az a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

dynah13

2018. november 18.

En a csomagolas miatt vettem meg, mert sokkal konnyebb igy lemosni. Nekem jol mukodik, jol lemossa akoromlakkot, bar tenyleg vigyazni kell, hogy a vatta jol befedje adagolaskor, mert kispriccel. Miutan elfogyott, sima lemosoval utantoltom,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

nusysan

2018. október 5.

Nem gondoltam volna, hogy az ebelin még szarabb körömlakk lemosót tud csinálni, mint a hagyományos, de sikerült. Sima nude körömlakkot majdnem annyi szenvedés lehozni vele, mint az isanás lemosómmal egy csillámosat. Borzalmas. És az én körmeimet ugyanannyira szárítja, ha nem jobban, mint bármely más lemosó. Legrosszabb körömlakklemosó, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Vadkuku

2018. szeptember 25.

Egy csillag a csomagolásért, egy csillag amiatt, hogy nem szárítja agyon a körmeimet. A lakkot viszont nehezen hozza le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

sabell

2018. július 1.

Szuper termék. Acetonmentes, finom illatú :) A kiszerelése pedig roppant praktikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Biotin