Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

anna09

2016. szeptember 10.

Nekem egy régi ecsetem van, az már megszűnhetett, annak a végén nem volt applikátor, csak a ferde fejű ecset. Néha használom csak, szerintem nem olyan jó ez a forma, de az eveline ecsetek összességükbe jó minőségűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

csibike100

2016. május 21.

Az applikátor részét nem használom, viszont a másik fele tökéletes. A szemöldököm formázására használom, szóval mindennapos használatban van, nagyon puha és szép végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

tellmeastory95

2016. március 19.

Csak a ferde fejű részét használom leginkább, főleg az alsó szemhéjon és szemöldök formázásra is egész jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Nyufika

2015. november 23.

Amikor megvettem, nem igazán tudtam mire is fogom használni, de úgy voltam vele nem baj ha van egy ferde fejű ecset is a repertoárban. Az applikátor részét sosem használtam. A ferde fej az alsó és felső szempilla vonalában jól használható, de nekem erre jobban bevált a ceruzaecset. Szemöldök festésnél viszont jó szolgálatot tesz, de én ritkán festek szemöldököt. Szóval ő a legkevésbé használt ecsetem. Nem pontozom le, mert amúgy teszi jól a dolgát, és a mosással sem volt eddig gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

aalexaa

2015. november 7.

Nagyon szerettem ezt az ecsetet, gyorsan és szépen tudtam vele dolgozni (igaz, hogy nem volt még drágább ecsetem, így nincs összehasonlítási alapom). A múlt idő oka, hogy sajnos nyomtalanul felszívódott a fürdőszoba-sminkasztal-fiók bermudaháromszögben. Másik fajtát vettem helyette, de csak azért, mert még mindig remélem, hogy előkerül. Ha nem, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

szabomaria95

2015. szeptember 11.

Nekem egy kicsit kemény az applikátor része, de a másik fele tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Nekem egy kicsit kemény az applikátor része, de a másik fele tökéletes :)

Jucushh

2015. június 24.

A reklámok, bloggerek, stb. hatására nem sokat vártam ettől az ecsettől. Előtte volt már Avonosom, Sigma utánzatok az Ebayről, stb. Szemöldökfestésre vettem. Meglepődve tapasztaltam, hogy ez a legjobb minőségű ecset, ami valaha a kezembe került. (Ez vonatkozik a többi Ebelin ecsetre is.) Már vagy 20x kimostam, egyáltalán nem hullatott magából. Puhácska mégis erős a tartása, nagyon praktikus, jól használható. A festéket, port tökéletesen felveszi és eloszlatja. Nem találok rá szavakat, és bánom, hogy olyan sokat fektettem drága ecsetekbe, utánzatokba. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

timeatimea

2014. június 4.

Picit nagy a feje ennek az ecsetnek, de a szepen felveszi a szemhejport es nem potyog le rola. En akkor hasznalom ha nem akarok pontos vonalat huzni, es ugy nekem tokeletesen mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.