Ebelin

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Különösen puha, latexmentes blender, kontúr, highlighter és alapozó felviteléhez.

Banszky

2019. május 24.

Túlontúl puha,magába szívja az alapozót. Én púder felviteléhez szoktam használni pl szemkörnyékem alá,oda tökéletes vagy más könnyedebb dolgokhoz ajánlanám,mintsem alapozó felviteléhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

lovecreams

2018. augusztus 14.

A Rossmann sajátmárkásáról váltottam erre a fajtára, azzal már nagyon nem voltam megelégedve.
Nagyon puha, nedvesen szépen megdagad, nagyon könnyű tisztítani is. Én nem használok alapozót, csak korrektort, de gyönyörűen dolgozza el, és kevésbé nyeli el a terméket. Folyékony highlightert is szépen fel lehet vele vinni, imádom és ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kence123

2018. május 12.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve :) praktikus a kialakítása,könnyű vele dolgozni és a tisztítása is egyszerű.Most kezdtem el nemrég használni, úgyhogy kiváncsi vagyok meddig bírja majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Oila

2018. április 23.

Aura és Ebelin rózsaszín tojás alakú blenderekhez volt ezelőtt szerencsém. Az Ebelin rózsaszínhez képest fényévekkel jobb szerintem, az túl kemény és tömör, szinte fájt, ahogy ütögettem vele az arcomat. Az Auránál is talán egy gondolattal puhább és lazább a szerkezete, ettől függetlenül gyönyörűen és meglepően gyorsan lehet vele dolgozni. Én nagyra értékelem, hogy nem szívja be az alapozót és korrektort, szerintem termékpazarlás nélkül is az a lényege a blendernek, hogy erősebben fedő termékekkel is természetes(ebb) hatást lehet elérni vele, mint ecsettel vagy kézzel. Én úgy érzem, ezt ez a termék valóban tudja is. Őszintén szólva a formája a szemem alá nagyon jó, alapozáshoz nem esik annyira kézre, el tudnék helyette képzelni egy olyan verziót, ami felül hasonlóan vágott a szem alá és kontúrozáshoz, alul viszont tojásdad az alapozáshoz. De ezért semmiképp nem jár pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

tinyblackpaw

2018. április 6.

Viszonylag puha, közepesen tömör szivacs nagyon praktikus kialakítással. Elsősorban maga a kialakítás tetszett meg, hiszen sokkal precízebben dolgozható el vele a sminktermék a bőrön mint a hagyományos formájú blenderekkel. Szem alatti korrektorozásnál nagyon szépen hozzálehet férni a kis szemzugokhoz is. Ami egy picit zavar benne az a szivacs állaga. Nekem kissé puha, és valahogy érzem az alapozó felvitelnél, hogy jónak jó, de valahogy mégsem az igazi. Ezt leszámítva nagyon könnyen kimosható, nagyon gyorsan szárad, eddig még nem morzsálódott pedig minden használat után ki szoktam mosni. Összességében nem rossz termék, de talán ezért az árért lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

ilditoth

2018. március 3.

Nekem nagyon tetszik! Konkrétan dobtam egy hátast, mikor először használtam : ) Meg a tesóm is : ) Igaz, még nem volt előtte blenderem, nincs összehasonlítási alapom. Viszont látom, hogy sokkal szebben el lehet oszlatni vele az alapozót, mint az ujjaimmal, és nem is szívja be az anyagot.
Az elsőt kb 3 hónap alatt nulláztam le - igen,nekem is kijött belőle egy darab, és a végén morzsálódott mosásnál, de ennyi pénzért simán cserélem (végül is a fogkefét sem használjuk ennél tovább).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

bernii97

2018. március 1.

Nyomába se ér a szintén dm-es rózsaszín EBELIN PRÄZISIONS MAKE UP EI társának. Ma vettem. Kiprobáltam , de elkezdtek kicsi darabkák kihullani belőle. Catrice Hd liquid coverage alapozót használok, nem lehet szépen eldolgozni. Csalódás. (Pedig bevizezve használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

sztike

2018. január 15.

Őszinte leszek: a hype miatt én többet vártam. Eddig az Avon blenderhasonmását használtam (most is, csak megvettem mellé ezt is). Annyira dicsérte itt mindenki, hogy én vártam a tűzijátékot. A nővéremnek vettem az elsőt, ő is nagyon szereti, hát mi bajom lehet tőle? Konkrétan nincs bajom vele, de tény, hogy máshogy működik, mint az Avonos verzió. Anyagát tekintve sokkal rugalmasabb, nagyobb lukacsai vannak, így kevésbé tömör, de nem is duzzad meg olyan látványosan víz hatására. Ez a fajta tényleg nem szív magába egy csepp alapozót/korrektort sem, ami viszont nem mindig jó. Két alapozóm van, a Rimmel Lasting Finishe és a Bourjois új Healthy Mixe. A Lasting Finish-hez nem szeretem ezt használni, mert az egy elég erős fedésű, krémes alapozó, amivel azért túlzásba lehet esni és pont azért szeretem blenderrel eldolgozni, mert "leveszi" a felesleget az arcomról és természetes hatást eredményez. Na most, mivel ez nem szív magába semmit, ezért nem egyenlíti ki olyan szépen, mint a másik szivacs. Viszont! A szuperjó sárgás bőrtónusom miatt megvettem a Healthy Mixet is, ami fényévekkel gyengébb fedésű, folyékony állagú alapozó. Első körben ecsettel szoktam nagyjából eloszlatni az alapozót, utána jön a blender, ami a Healthy Mix esetében azt eredményezte, hogy szinte eltűnt az egész rólam, a blender beitta. Kipróbáltam ezt a szivacsot vele, és ezzel tökéletesen működik! Nem szedi fel az arcomról a felvitt alapozót, csak elegyengeti és a bőrbe simítja, így végre ki tudom hozni ebből a termékből is a közepes fedést. Összegezve: ha levékonyítani kell az alapozót, nem ez rá az alkalmas eszköz, viszont ha csak elegyengetni szeretnéd, ő lesz a legjobb barátod. A mosást amúgy eddig jól bírja, és viszonylag gyorsan is szárad, nem is deformálódik, ha valahol tartósabban nyomás éri, ezért utazáshoz szívesebben viszem, mint a másikat. Többet vártam, de azért megkapja az 5*-ot, mert a hatékonysága termékfüggő ugyan, de ez elmondható a másik blenderre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

reka63

2017. augusztus 19.

Ez az első beauty blenderem és nagyon sokat hezitáltam, hogy milyen márkát vegyek, de végül az itteni vélemények alapján rá esett a választásom. Jó pár hónapja használom napi szinten és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon könnyen el lehet vele dolgozni az alapozót. A szem alatti korrektorommal már annyira nincs kibékülve, de ez nem biztos, hogy a szivacs hibája.
Az egyetlen apró gondom vele, hogy az első mosásnál mindkét oldalt a közepéből kijött egy kis darab szivacs, amire ezért az árért nem számítottam volna. Erősen gondolkodom, hogy megrendelem a Real Techniques blenderjét összehasonlításképp, ami nem sokkal drágább.
Összességében meg vagyok vele elégedve és szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Összességében meg vagyok vele elégedve és szívesen használom.

littleblondie

2017. július 8.

Én nem tudom, milyen lehet az eredeti beauty blender, de ennek a szivacsnak a birtokában nem is érdekel már. Számomra ez a tökéletes sminkszivacs. Nem szívja be az alapozót, pikk-pakk el lehet dolgozni vele bármilyen krémes állagú terméket, könnyű tisztítani és nem is kerül horribilis összegekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.