Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

Dyana91

2021. február 28.

Számomra ez a tökéletes pirosítóecset! Nem hullik a kefe része, a pirosító megfelelő mennyiségben tapad rá és pont kézre esik, könnyen felvihető vele a pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Lina14

2019. augusztus 24.

Nekem highlighterhez jobban bejött, pirosítóhoz egy kicsit tömött, de valóban puha. Mosásnál nem hullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Amadea

2019. február 16.

Ezt az Ebelin ecsetet is nagyon szeretem, puha, jól felveszi a festéket, nem hullik a szőre, pedig évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

adriabiro

2018. május 15.

Nem rossz,kicsit hullik de az előző változata sokkal jobb volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Nem rossz,kicsit hullik de az előző változata sokkal jobb volt

Betty05

2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ecsettel!!!!! Megérte az árát, nekem van egy ferde pirosító,és egy púder ecset van meg, 2 éve vannak meg ugyan olyan tökéletes állapotban vannak mint amikor meg vettem, egyáltalán egy darab száll sem hullót ki belőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

lidocain

2017. április 21.

Nem használok olyan sűrűn pirosítót, de nekem bevált. Jól el tudom vele találni a mennyiséget, puha, nem hullik, az árához képest szerintem elég jó minőségű ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Alysse

2017. január 27.

A lila nyelű változat van meg, a legelső ecsetem. Szégyenkezve, de bevallom, hogy azért vettem meg, mert elég tömöttnek tánt púderhez és a púder ecset drágább volt, így ezt vittem el :D. Most már rendeltetés szerűen használom, de meg kell, hogy jegyezzem púder ecsetnek és pirosító ecsetnek is jó. A szőre nagyon puha, nagyon kellemes az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

anna09

2016. szeptember 10.

Nekem egy egyszínű fekete van, de szerintem ugyan ez, csak a design változott az évek alatt. Régebben akartam venni egy drágábbat, mert előtte még egy gyerekkori, gyerek smink szettes ecsetet használtam :'D Szerintem rendben van pirosító felvitelére, bár sose értettem, hogy múlhat egy ecseten, egyszer ha megértem (dolgozok egy szuper drága ecsettel), updatelek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Blackxentric

2016. július 27.

Nekem pontosan az van meg, ami a képen van. Ritkán használok pirosítót, és eddig nekem megfelelt ez az ecset. Pont annyit tudok vele felvinni amennyit szeretnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

noncsi991

2015. március 31.

A ferde fejű ecset van meg nekem.Ideiglenesen használom, szóval amikor megvettem nem vártam tőle túl sokat...csak legyen valami amíg lesz másik.Nagyjából olyan amilyenre számítottam.Kicsit ügyeskedni kell vele, mert elég kellemetlen végletekbe lehet vele esni(vagy semmi nem látszódik, vagy csíkos bohócnak mázolva indulhatunk útra)...szerintem egy átmeneti ecsetnek megteszi, de ha állandó pirosító ecsetet keresnék biztos nem ezt választanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.