Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Dortya

2019. február 9.

Nagyon szeretem, jó tömött a feje, nem szórja el a kőpúdert (porpúderhez nem ajánlom annyira, nekem azzal nem nagyon jött be)
Ha valaki gondolkodik rajta szerintem teljesen megéri az árát, több mint 2 éve használom (bármennyire is nem higiénikus ennyi ideig használni bármit is), és nem hullik, nem deformálódott el, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

dundicat

2019. január 6.

Igazán jó kis ecset. Kb 5 perc alatt tudom le a mindennapi sminkelést, így szakértő épp nem vagyok, de azt elmondhatom, hogy: puha, nem hullik, szépen eloszlatja a púderem. Néha csak amiatt is megtörölgetem vele az arcom, mert olyan kellemes érzés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

rose

2018. április 13.

Ez egy nagyon jó kis ecset szuper áron, talán egy kicsit lehetne tömöttebb, mert mattításra így továbbra is szivacsot használok, de így sem bánom, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Amadea

2017. október 27.

Az egyik első ecsetem volt, de milyen jól választottam! Eszméletlenül puha a szőre, sűrű, tömött, de lazák a szálai. Hetente-kéthetente mosom, de nem hullik a szőre és gyorsan szárad. Jessup púderecsettel tudom összevetni, az még puhább, de ezt jobban szeretem, elegánsabb a kivitele és öröm hozzáérni. Mostanában mintha "lötyögne" a ragasztásnál, remélem, nem fog szétesni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

szappanbuborek

2017. július 8.

Evek ota hasznalom es meg mindig semmi baja :) Nem hullik, nem esett szet, semmi baja. Pedig nyustolom rendesen. Puha, teszi a dolgat. Ennel tobbet nem is varok el egy drogerias ecsettol
Szuper, ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Szuper, ajanlom mindenkinek!

Betty05

2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ecsettel!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ecsettel!!!!!

fruzsina9893

2017. február 6.

Életem első ecsete, így nem tudok mihez viszonyítani, de nekem nagyon bevált.
Egyáltalán nem hullanak a szálai a többi hasonló márkájú ecsetemmel szemben, ami tök jó. Körülbelül 2 éve használom, és egyedül a nyele vált le a fejéről amit újra kellett ragasztanom de mostmár szépen állja a sarat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Életem első ecsete, így nem tudok mihez viszonyítani, de nekem nagyon bevált.

nikikebartha

2016. november 16.

Imadom ezt az ecsetet!! Teljesen impulzusvasarlas volt, nem szamitottam semmi extrara, de amikor kiprobaltam otthon totalisan szerelembe estem vele. Nincsenek draga ecseteim, szoval nem tudom osszehasonlitani massal, de egyertelmuen jo vetel volt. Szeretem hasznalni es mar gondolkozom, hogy veszek meg egyet biztos, ami biztos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Dius1991

2016. november 12.

Egyszerűen imádom ezt az ecsetet. Puha, tömött, masszív, jól el lehet vele oszlatni a púdert, nem lesz "lisztes" hatású az arcunk. Könnyen tisztítható, s egyáltalán nem hullik a szőre. Ár/érték arányban tökéletes termék. Jár neki a maximális 5 csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Ensisa

2016. július 14.

Elso igazi puder ecsetem. Elsore elvarazsolt, a puha szore, a tomott szalak na meg hogy nem hullik. Tobb mint fel eve van meg, es a mai napig csodalatosan mukodik. Ha esetleg elhasznalodok tuti ujra veszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.