Ebelin

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. október 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ez a lapos, szintetikus szőrből készült ecset ideális folyékony vagy krémes állagú sminktermékek egyenletes felvitelére és eloszlatására, valamint krémek és krémmaszkok felvitelére. Vegán.

Lovascsajszi

2019. október 17.

Nagyon jó, könnyű vele dolgozni, a szálak eddig nem hullanak és könnyű kimosni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

katalinmester13

2018. október 9.

A formája miatt vettem meg. Régóta szerettem volna ilyen cicanyelv alakú ecsetet. Kezdetben a "fényesítő" felvitelére használtam. Teljesen jó erre a célra is. Majd gondoltam egyet, és kipróbáltam arra, amire kitalálták. Eddig a pakolásokat, maszkokat kézzel vittem fel, gondoltam ezek az ecsetek csak megeszik az anyagot, pocsékba megy. Nem. Vékonyabb rétegben viszi fel a krémet, mint az ujjaim. A vastag krémréteg úgy sem hasznosul maradéktalanul. Nagy részét csak letöröljük, lemossuk a végén. Az ecset sem tart sok krémet magában. Érzetre kellemes, puha. Tiszta kéz. Alapozásnál nagyon csíkoz. (De ugyanezt hallottam drágább társairól is.) Szivacsos utómunkálatot igényel. Krémmaszkok felvitelére fogom használni. Ekkor tud legjobban érvényesülni selymes puhasága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.