Ebelin

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sűrű , kiváló minőségű mikro finomságú ecset feje extra puhaságú. Ideális az alapozó felvitelére, különösem  szem alatt és az ajkak körül.

izabella73

2020. október 25.

Nem lehet vele szépen alapozni, azon kívül nekem nagyon kemeny és durva.Bár lehet hogy az érzekeny bőröm miatt van.Kiárusításban vettem de még azt az árat sem érte meg számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Queen16

2020. október 13.

Ilyen áron sokkal jobb minőségű ecsetet is lehet kapni, de amugy az én börömön nem funkcionált jol, de anyámnak nem olyan problémás a bőre mint nekem szoval neki egész jol elkeni az alapozót.
Inkább beuty blendert ajánlok mint ezt az ecsetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Inkább beuty blendert ajánlok mint ezt az ecsetet.

BettinaRegina

2018. augusztus 31.

Nekem ez volt az első ecsetem és nagyon bejött, de sajnos nem bírja hosszútávon. Hétköznapokon használtam 3-4 hónapig, a mosás is megviselte és elkezdtek hullani az ecset szálai. Nagyon sajnáltam, mert csak ez volt a hibája. Viszont kezdő sminkesnek szívesen ajánlom, hiszen olcsó és könnyű használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Parapluie

2018. június 30.

Mivel nem használok alapozót, ezért èn a szem alatti folyékony korrektor eldolgozásàra használom. Egyszerűen fantasztikus! Nekem egy pillanat alatt beleolvasztja a korrektort a bőrömbe, sokkal szebben mint egy szivacs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

15recsike15

2018. február 15.

Alapozáshoz ezt az ecsetet használom , de szerintem nem a legjobb . Nekem nehéz vele szépen eloszlatni az alapozót , mert szerintem túl sűrű . Egy kicsit több időbe telik ennyi az egész .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

RarityRose

2018. február 7.

Nagyon nem szeretem az ebelin ecseteket! Csikot hagynak maguk utan, nem áll kézre és még draga is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Misa

2017. december 20.

Kicsit félve írok véleményt, mert nekem ez az első alapozóecsetem. Eddig a kezemet és a for your beauty blender szivacsát használtam.
Igazából nekem nincs nagy bajom vele, meg összehasonlítási alapom sincs. Ami számomra pozitívum, hogy a sörték nem szúrnak, könnyű kimosni, nem hullik (egyelőre), és nagyon kevés alapozót vesz fel (a szivacshoz 2 pumpálásnyi minimum kellett, ez már egy borsószemnyivel is megelégszik).
Egyenletes és vékony rétegben szeretek alapozni, és ezzel sikerül is. Ami negatívum, az az, hogy azért meg kell dolgozni azért a rétegért. A véleményeitek alapján egy jó alapozóecset nem ilyen, és arra tippelek, hogy egy jó ecsettel nem kell nyolcvanötezerszer átmenni egy négyzetcentin, hogy el legyen oszlatva az alapozó - igaz? :)
Én mégsem húzom le, mert egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Én mégsem húzom le, mert egyelőre elégedett vagyok vele.

szappanbuborek

2017. július 8.

Amikor megjelent egybol megvettem, megorulve hogy vegre egy ilyen ecsetet is lehet drogeriaban kapni....
Hat azota se hasznaltam sokat. Alapozashoz tul kicsi a feje, kemeny es csikoz.. Egyaltalan nem tetszik.
Esetleg konturozashoz es korrektorhoz, de arra vannak sokkal jobb ecseteim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Esetleg konturozashoz es korrektorhoz, de arra vannak sokkal jobb ecseteim.

aalexaa

2017. július 6.

Kb 3 éve vettem egy ilyet, mert több videóban is láttam, hogy hasonló ecsettel alapoznak, kíváncsi voltam rá. Hát, nagyon nem jött be nekem sem. Nehéz volt vele dolgozni, kicsi a feje és túl merev, csíkozott is (manapság ha ecsettel akarok alapozni, egy ebayes ecsetet használok, és hát na, az tényleg jó). Két-három használat után feltettem eladni, gondoltam hátha valakinek megéri kipróbálni jóval olcsóbban. Nyilván a kutya se akarta megvenni, az egyik pakolászásnál a kezembe akadt, gondoltam adok neki egy utolsó utáni esélyt, erre ahogy az arcomhoz ért, szétesett a feje és egy mozdulattal kifordult belőle az összes szőr. Kuka, senkinek nem ajánlom, főleg hogy ehhez képest iszonyúan sok az a 2 ezer forint.

(De pl. a blender ecset vagy a ceruzaecset nagyon jó a márkától, évek óta használom őket, ha valaki ebelin ecsetekkel akar próbálkozni, azokat ajánlom)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Villango

2017. július 6.

Jaj jól lehúzták, hát nekem is csíkozza a BB krémemet. :-/ Amúgy nem lenne rossz, előző hozzászólóval értek egyet, lehet másra is használni. ;-)
A csíkozást amúgy én is a keményebbre sikerült szőrszálaknak tulajdonítom be, a puha ecseteimmel ilyen gond sosem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.