Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 3.

Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Blender szivacs folyékony termékek és korrektor felvitelére, eldolgozására. Vegán.

Alsace

2020. március 8.

Ez az első ilyen szivacsom, így nem tudok teljeskörű véleményt alkozni a blenderekről, de én ezt elsőre megszerettem! Szép nagyra dagad, puha lesz és könnyen, seperc alatt fel tudom vinni vele az alapozót. Abszolút megérte az árát! Nekem szerintem ugyanez van meg csak rózsaszínben, azt most is lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Candy21

2018. június 2.

Ez a szivacs fantasztikus szép nagyra megnő és nagyon puha lesz a legjobb amit valaha használtam nálam a real techniqus-es szivacsot is lekörözi. Az egyetlen hivbája, hogy sajnos csak limitált miután vissza mentem a dm-be másnap, hogy vegyek még nem volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.