Ebelin

Ár:   €1.95   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A csontvázkefe biztosítja a haj könnyű fésülését és formázását. Az antisztatikus műanyag sörték megkönnyítik a vastag és vékony szálú haj fésülését is. A lágy műanyag sörték fésülés közben serkentik és masszírozzák a fejbőrt.

dorqaap

2020. május 6.

Sok évig kerestem a megfelelő fésűt a hajamhoz (hullámos, néha göndörebb, néha egyenesebb, vékonyszálú), és azt hiszem, ez a tökéletes. Olyan szépen kifésüli a hajam, hogy meglepődök, milyen szép is. Kellemes a fejbőrön is, és nem is húzza hajat. Nagyon olcsó és nekem fő szempont, hogy könnyen tisztítható. Fa fésűknél írtam véleményt, hogy ez nekem fontos, hogy könnyen tisztítható legyen, mert nem szeretek vele macerázni. Ezen nem is ltászik úgy a kosz. Már csak azt nem tudom, hogy meddig fogja bírni, de erről még írok. Tényleg tudom ajánlani, ennyi pénzért meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.