Ebelin

Ár:   579 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Egyéb

Lina14

2019. július 25.

Teljsen jó kis csipesz, rendesen megfogja a szálakat, nekem nem is vágott. Könnyű a fogása és precíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

gabriella2121

2019. május 30.

Nem tudom, hogy másnál is fent áll ez a probléma, vagy csak nálam, de ez nekem vág. Ahogy megpróbálom kiszedni a kis szőrszálat, egyrészt meg sem tudom fogni rendesen, másrészt szó szerint belekarcol a bőrömbe. Azt mondták ez kopni fog, de sajnos nem kopott semennyit sem. Így sajnos csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Sophia00

2019. május 19.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó szuperül teljesített nálam. Gondoltam adok neki egy esélyt olyan jó színekben volt, le is kaptam egyet a polcról a dm-ben. Nagyon pozitívan csalódtam, nem találtam különbséget a Marionnaud saját márkás szemöldök csipeszéhez képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Hippolita

2019. április 12.

Csak elszakítja a szálakat, de nem tudja megragadni - legalábbis amit sikerült vennem. Kár volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

csill87

2017. szeptember 11.

Nagyon nem szeretem. Elvileg tudom használni úgy általában a szemöldökcsipeszt, de ez valalmiért nagyon sokszor eltépi vagy elvágja - nem is tudom - a szálakat, pedig a régi csipeszemmel sosem jártam így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Betty05

2017. május 10.

Tökéletes csipesz!!! Jó masszív, apróbb műveletekhez is precízen lehet használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

shining

2017. április 9.

Szeretem. A legapróbb szálakat is kitudom vele szedni.Jo erős nem fog eltorni az biztos.A fogása is tökéletes. Nincs semmi kivetnivalom vele szóval jár az 5 🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

lovecreams

2016. augusztus 16.

Nem vált be..nagyon rossz..ha ezt használom, nem egyet tép ki, hanem 10-et.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nem vált be..nagyon rossz..ha ezt használom, nem egyet tép ki, hanem 10-et.:(

Titvog

2016. július 29.

Nagyon klassz, olcsó, jól megfogja a szálakat, könnyű használni. Tetszik, hogy a vége egyenes, nekem könnyebb használni egy ilyet, mint egy ferdét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

lilibeck

2016. július 8.

Én szeretem. Olcsó volt, és nagyon erős. Szerintem sokáig megleszünk :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Én szeretem. Olcsó volt, és nagyon erős. Szerintem sokáig megleszünk :D