Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatanyag-, szinezék- és parfümmentes.

Kiszerelés: 20 db

ramy1014

2020. január 7.

Nem láttam a krémmániás véleményeket a vásárlás előtt, de őszintén szólva örülök neki, mert lehet lebeszéltem volna magam róla a negatív vélemények miatt.Amikor elsőre használtam, eléggé csípte az arcom, főleg a szemem környékén és azt hittem kikell majd dobnom.Aztán egy két alkalom után már nem jelentkezett ez a kellemetlen érzés.Azóta már a második csomaggal használom, és a kedvenc sminklemosó termékem lett.Nem túl nedvesek a kendők, viszont szépen leszedik még a vízálló szempillaspirálomat is, amin nagyon meglepődtem.Sminklemosás után általában áttörlöm egy tonikos vattakoronggal még az arcomat, és eddig soha nem találkoztam a korongon smink maradvánnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

fruzsi0105

2019. november 20.

Huha.. nekem nagyon nem jött be, szárította az arcomat annak ellenére, hogy sensitive. Smink leszedésre használhatatlan, már szinte dörzsölnöm kellett vele az arcomat ahhoz, hogy valamit leszedjen. Max annyit értem el vele, hogy olyan piros lett a fejem mint egy alma :DD de nyilván nem az a cél :D Semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

i.napcsi

2019. november 5.

Én minden hova ezt viszem magammal,mert mindenre jó,evvel törlök kezet ha utazom vagy valahol eszem és nincs mosdó stb,erre teljesen jó,nagy méretű,nedves,az arcot kicsit tudja csipni de tulkép semmit nem csinál vele,másrészt ha csíp ha nem csíp utána ugy is leöblítem az arcomról és semmilyen kárt nem okoz,lehet csak túl sok benne az aloe,az tud ilyet csinálni de ez normális és el is múlik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

Bolyka

2019. november 5.

Elkaptam a polcról mert nyaralásra kellett egy csomag kendő. Borzalmas. Ahhoz képest hogy szenzitív csip, éget. Szépen leszedi a sminket nem mondom, de a fene megesz tőle. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

detti23

2019. szeptember 7.

Sajnos vettem egyet, mielőtt elolvastam volna itt a véleményeket. Abszolút egyet kell értsek a negatív hozzászólásokkal. "Sensitiv" létére dörzsöli és csípi a bőrt. A legrosszabb törlőkendő, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

HDorina

2019. szeptember 7.

Utazáshoz vettem a kendőt. Érzékeny bőrre is használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Utazáshoz vettem a kendőt. Érzékeny bőrre is használható.

avealena

2019. szeptember 5.

Ennyire borzalmas törlőkendővel én még nem találkoztam. Nagyjából leszedi a sminket, nem dobtam tőle hátat de legalább ne irritálna ennyire. Nagyon durva a kendő arcon használva, dörzsöl, szúr és irritál, főleg szem környékén. Egyetlen dologra használom, mikor ecsetet akarok tisztítani ezzel szoktam áttörölni őket előtte, hogy le jöjjön róla a rajtamaradt púder, megkönnyítve a procedúrát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

szaboadrienn3

2019. augusztus 4.

Ez a legborzalmasabb nedves törlőkendő, amit valaha használtam. Iszonyatosan csípi az egész arcomat, soha nem tapasztaltam még ilyet egyik termékemmel sem.
Vicces, hogy “ultra sensitive” a neve, mert ez minden csak nem sensitive :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Vicces, hogy “ultra sensitive” a neve, mert ez minden csak nem sensitive :D

macooka

2019. január 10.

Elég nedves ahhoz, hogy a sminket probléma és dörzsölés nélkül eltávolítsa. Elvileg ultra sensitive, de sajnos az én alapból egyáltalán nem érzékeny bőrömet is csípi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Jane

2018. október 21.

Nehezen, csak dörzsölés hatására szedi le a sminket és irritálja a bőrt. Ne vegyetek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Diglycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.