Ebelin

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   160 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: redrick, Módosítva: 2017. március 6.

Kiszerelés:   160 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Pamut fültisztító pálcika.

Nessy

2020. július 29.

Évek óta hű társam! Már nem műanyag a pálcika, hanem papírból készül, emiatt ha nedves kézzel használjuk akkor könnyebben elhajlik... de ez semmit nem von le az értékéből, és legalább környezettudatos!
Nem szúrósan merev, nem is nevetségesen hajlékony (pláne száraz kézzel). Nincs rajta túl sok vatta, nem foszlik, nem szöszöl. A doboz nagyon praktikus, védi a pálcikákat a portól és a párától, a matricát leszedtem róla, így egész esztétikus is. Kapható hozzá utántöltő, mindig csak azt veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Gica81

2020. július 28.

Nagyon szeretjük ezt a fültisztítót, ha DM-ben járok, akkor mindig csak ezt veszem. Fültisztításhoz, sminkhez is ezt használjuk. Minősége sem kifogásolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Sziporka88

2020. április 20.

Sminkeléshez és fültisztításhoz is szuper. Bajom vele, hogy könnyen meggörbül a pálcika. Csomagolása nagyon praktikus, bár kár, hogy műanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Banszky

2019. május 24.

Meglepően kevés vélemény van ennél a fültisztító pálcánál,pedig én a kiszerelése miatt imádom. Nem szöszöl,smink korrigálásra használom leginkább de természetesen eredeti feladatát is ellátja fültisztítás terén. Van utazó kiszerelése is,azt is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

dynah13

2018. november 3.

Csak dm-es fultisztitot veszek evek ota, nagyon szeretem! Fultisztitasra, sminkeleshez, mindenre tokeletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Bog

2017. július 24.

Nagyon jó minőségű! Nem foszlik, nem esik le a vatta a pálcikáról. Imádom, hogy kifejezetten pici feje van! Igy eredeti funkciójában is kényelmesebb használni, de én pl. a sminkeltávolitásban veszem hasznát, tusvonal eltávolításánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

redrick

2017. április 24.

Kitűnő minőségű fültisztító pálcika, nem csavarodik vagy foszlik le róla a vatta nedvesen sem, extra hozzá a praktikus, visszazárható kis doboza. Két-három teljes klasszikus téglatest-doboz pálcika azért landolt a kukában korábban, mert levertem a polcról, kiborult, koszos lett és nem volt gusztusom beledugni a fülembe utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.