EcoTools

Ár:   $3.99   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. április 10.

Ár:   $3.99
Kategória:   Egyéb

Három puha szivacs ami eltávolítja a bőrön maradt olajat és szennyeződést. Ismerje meg a természetes puhaságú cellulóz szivacsokat

Gigike

2016. február 24.

Az egyik kedvencem a mindennapokban :) Én inkább a maszkok leszedésére szoktam alkalmazni, amikor beleül a pórusokba az agyagos csodaszer :)
Vele tökéletesen le lehet mosni bármit amitől az ember nem szabadul meg egy könnyen.
Vízben pillanatok alatt megpuhul és könnyen tisztítható is kis szivacska.
Már nem lennék meg nélküle.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Vízben pillanatok alatt megpuhul és könnyen tisztítható is kis szivacska.
Már nem lennék meg nélküle.. :)

purpuratulips

2015. február 8.

Nekem a kétoldalú arcradírozós szivacs van meg, abban az egyik oldal szerintem ennél durvább. Szintén iHerb-es és szuperül szuperál. Bármilyen arclemosóval ha használom sokkal szebb eredményt tudok vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Aura87

2013. május 28.

Pár hete használom a szivacsot, de abszolút beépült a napi rutinomba! Az arcom eléggé igényli a hámlasztást, de nem akarom/lehet minden nap radírozni, így ezzel használom az arctisztítóm. Szárazon még kemény, azonban nedvesen szépen felpuhul, abszolút kíméletes az arcbőrrel. Egy darabot több hétig is lehet használni. Én is az IHerb-ről rendeltem, a három darab került kb 400 Ft-ba. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

miomio

2013. április 17.

Az I herbről rendeltem. Egy bloggerina írt róla , az keltette fel a figyelmemet. A szivacsok tenyérnyi méretűek, olyan 10 cm átmérővel. Víz hatására megpuhul, így nagyon könnyen és kíméletesen le lehet mosni az arcra felvitt pakolást, arctisztító gélt. Sajnos viszonyítási alapom nincsen, ez az első arctisztító szivacsom. Nem létfontosságú eszköz az arctisztításban, de jelentősen megkönnyíti az ember rutinját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.