EcoTools

Ár:   $12   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: miri77, Módosítva: 2015. február 26.

Ár:   $12
Kategória:   Ecsetek

Puha ecset bambusz nyéllel

Sokoldalú felhasználási lehetőség, használható arcra nyakra vállra kontúrozáshoz.

Környezetbarát. Cruelty free.

So Eco Blush Brush
Ár: 1300 Ft+pk. , Eladó: Regi88
Állapot: Nem használt, Helyszín: Tapolca, fizetés: Ár+ pk., utalás, postázom / MPL/, esetleg személyesen

Ladybrown

2015. június 30.

Hosszas gondolkodás után végül megrendeltem és nem bántam meg. Én a kontúr / bronzosító / pirosító / highlight eldolgozására használom. Az ecset élével (hosszúval a kontúr / bronzosító / highlight, röviddel a pirosító) veszem fel a színt és "rajzolom meg" a helyet, ahova fel szeretném vinni, majd a teljes felületével satírozom el. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, pillanatok alatt végzek. A szőre szuper puha, a fogása kézre esik, a festékport nem szippantja magába, így a különböző színek használta között egy gyors borzolás és nem maszatolja tovább az előző színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.