EcoTools

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: vasmacs, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Kategória:   Ecsetek

Az Ecotools ecsetek környezet és állatbarát termékek, mivel a nyelük bambuszból, a sörték szinetikus taklonból, a fémgyűrűk pedig újrahasznosított alumíniumból készülnek.

Ezzel az ecsettel éles és precíz vonalakat húzhatunka nehezen hozzáférhető helyeken is,  pl a szempilla tövében,  így alkalmas tusvonal meghúzására.

fnoori

2016. március 3.

Nagyon megszerettem ezt az ecsetet. Szem alá, vízvonalhoz szoktam használni és ott nagyon jól működik. Tusvonalnak is próbáltam, de az egyenes feje miatt oda nem ajánlom, de a szeme alá tökéletes. Puha, könnyű használni, szépen eldolgozható és már 2 tisztításon túl van és még mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

vasmacs

2015. július 28.

Nagyon sokat olvastam az ecotools ecsetekről és sokan dicsérik őket, mert jól használhatóak, puhák és környezetbarátok, továbbá az áruk is jó. Azért rendeltem meg, mert szerettelm volna egy egyenes szemkihúzó ecsetet, amivel tényleg éles vonalat lehet húzni, mert ami nekem van az keskeny és nem tudok fele precíz vonalat húzni. Maga az ecset tényleg nagyon puha, egyáltalán nem szúr és praktikus kis tokban érkezik. Viszont nem annyira vékony a feje hogy azzal éles vonalakat lehessen húzni, inkább satírozáshor jó. Most már tudom hogy ami nekem kell az az ultravékony kihúzó. Azért is adok rá 4 csillagot, mert a minősége kifogástalan, csak szerintem nem pont arra jó amire szánják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.