EcoTools

Ár:   $6.99   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 4.

Ár:   $6.99
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szőrből, és organikus bambusznyélből készült ultrapuha legyezőecset.
Pirosításhoz, kontúrozáshoz, a szemsminkről lehullott felesleges por eltávolításához.
Multifunkcionális ecset.

Ár: 1700 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)

scorpionqueen

2016. november 18.

Valóban ultrapuha, éppen ez az, amiért nem mélyült el jobban a kapcsolatunk és annyira ritkán nyúltam érte egy év alatt, hogy nemrég nyugdíjaztam is. Ámbár az előzőekben említett "futottam a hóban" pirosításhoz tényleg jó lehet, szóval lehet, hogy még megpróbálom, mert vannak olyan pirosítóim, amiknek a textúrájához megfelelhet. A highlightereimhez sajnos nem vált be, mert azok sokkal keményebb textúrájúak, ez az ecset nem tudta őket felvenni, túl puha volt hozzájuk. Számomra túlságosan szintetikus érzetű is, olyan furcsán puha. A méretét sem találtam el, túl széles, túl vastag, sokkal kisebb fejű ecsetekkel szeretek highlighterezni, ezzel nem tudtam precízebb munkát végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Glowla

2015. február 11.

"Futottam a hóban" pirosításhoz vettem (= a festék halványan nagy felületen terítéséhez). Nagyon jól teljesít, finom és puha. Kellőképpen tömött is. A mosást jól tűri, a formáját megtartja, szálakat nem hullajt, száradás után szépen visszapuhul. Bár ez mindegyik ET ecsetemről elmondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

2014. december 14.

Akkor végre véleményezem is :-) . Szóval jó nagy, rettentően puha de megfelelően tömött. Kontúrozáshoz nekem nagyon bevált, a teljes felület ide-oda mozgatásával a homlokom felső részét, oldalaival a halántékrészt és a járomcsont alatti részt tudom szépen kontúrozni. Pillanatok alatt elvégezhető vele a művelet. Nagyon praktikus, csak ajánlani tudom, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.