EdenKozmetikumok Aha-Savas Bőrradír Trópusi Gyümölcs Kivonattal És Barackmag Őrleménnyel

EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: emilil, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kettős hatású arctisztító bőrradír. Kényeztesd a bőröd az értékes olajokkal és növényi kivonatokkal, mint a kakaóvaj, kókusztej, papaya és ananász. A gyümölcsös friss illatok különleges élménnyé varázsolják a bőrápolást.

A papaya és ananász, és a mangó hatékonyan távolítja el az elöregedett bőrhám felső rétegét, melyet a barackmag őrlemény mechanikai peelingező hatása még tovább fokoz. A búzacsíra és jojoba olaja a C-, B3-, és E- vitaminokkal és a kurkumával antioxidánsokkal tölti fel bőrödet.
A bőrradír tisztává, láthatóan finomabbá varázsolja a bőrt.

Összetevők : Sheavaj,  Kakaóvaj,  Papaya,  Kiwi,  Mangó,  Kókusztej,  Jojobaolaj,  Búzacsíraolaj,  Barackmagőrlemény,  100%-Os Növényi Illóolaj,  Ananász,  Kurkuma

kkkriszta

2014. július 3.

Ezt a fajta bőrradírt használom. Én nagyon elégedett vagyok vele, szép lesz a bőröm tőle. Valóban kis tégely az alapkiszerelés, de lehet nagyobbat kérni. Szép kisimult, egyenletes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

encimokus

2013. április 8.

Én nem ezt a bőrradírt rendeltem, hanem a barnacukrosat, de az nincs fent. Sajnos hagytam magam megvezetni a szép képekkel, natúrsággal, megfizettem a tanulópénzt. Több terméket is rendeltem, egy fillért nem ért egyik sem. Miniatűr tégelyben kaptam egy fél marék barnacukrot összelötykölve egy evőkanál olajjal közel 1000 ft-ért, ezt otthon 50 forintból megcsinálom ma már. A körömápoló balzsamot, amit szintén a hölgytől rendeltem egy darab tömb formájában kaptam meg, ami olyan kemény volt, hogy önvédelmi fegyvernek tudtam volna használni, kézkrémnek semmi esetre sem. A radírozó szappan sebesre karcolta a bőrömet, pedig nem érzékeny. Szintén kuka. Azóta messze elkerülöm az otthon fürdőben, ki tudja milyen körülmények között kotyvasztott házi kenceficéket. Ha mínusz csillagot lehetne adni, minden szívfájdalom nélkül megtenném. Soha többet Édenkozmetikumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

emilil

2013. április 4.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, ezért nem arcradírként, hanem arcpakolásként használom, heti egyszer. 10-15 percig hagyom az arcomon. Használata után kisimul a bőröm, elmúlik a fakósága, ragyogóbb lesz. Az illata meg trópusi gyümölcsös.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.