EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emilil, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását akár 24 órán keresztül. Zsálya kivonatot tartalmaz, mely igen hatásos izzadásgátló, gyulladáscsökkentő szer. A menta és citrus illóolajok kellemesen friss érzést biztosítanak, továbbá baktériumölő hatásúak.

Összetevők: Desztillált Víz,  Varázsmogyoróvíz,  Szódabikarbóna,  Zsályakivonat,  Citrom Illóolaj,  Narancs Illóolaj,  Grapefruit Illóolaj,  Menta Illóolaj,  Kaolin

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

IGomori

2017. április 5.

Sokféle dezodort kipróbáltam már a bio termékek közül (Dr. Organic, Magister products, Forever Aloe, Olívia,Lush), és még sorolhatnám, a fő szempont a természetes összetevők és a szagtalanító hatás volt. Nekem semmi nem vált be, mindegyik természetes hatóanyagú deo mellett "büdi" voltam, a Forever deojánál rögtön felkenés után az lettem, szóval pont ellentétes hatást váltott ki. Az Édenkozmetikumtól viszont ez a dezodor abszolút nyerő. Naponta kétszer célszerű használni, úgy egész napra illatossá varázsol! Nagyon szeretem. Egyetlen parányi problémám van vele, hogy felkenéskor csöpög, így kárba vész és nem is túl praktikus, de ezen szerintem a gyártó tud változtatni (jeleztem felé). Ezzel együtt imádom és a végtelennek tűnő sok próbálkozás és keresgélés után, mivel rátaláltam, ezt az apró hibáját akkor is elnézném neki, ha így maradna örökre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 5.

Morci

2013. május 21.

Hát ez valami borzalom. A flakonban egy teljesen híg lötty van, amivel akárhogy is bűvészkedtem, nem sikerült csak a hónaljamat bekennem. Jutott belőle mindenhova, a könyökömtől kezdve a bokámon át egészen a fürdőszoba padlójáig. A hatása is szinte egyenlő a nullával, bár lehet, hogy csak azért, mert egész egyszerűen nem sikerült rendesen felvinni. Ritkán dobok ki kozmetikumot, inkább elajándékozom, ami nem válik be, de ezt jó szívvel tovább sem tudnám adni, ezért a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 21.

emilil

2013. március 24.

A legszuperebb natúr dezodor amit eddig használtam. Nem izzadásgátló, de nincs mellette kellemetlen szag. Még egy edzést is tök jól bír.:) Az illata is nagyon tetszik, nem erős egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.