EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: emilil, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy ránctalanító vitaminbomba. Könnyű, de tápláló nappali hidratáló krém, mely remek ápolószere a száraz, igénybevett bőrnek. A gránátalmamag olaj mélyhidratáló hatású, segít újjáépíteni a bőr struktúráját, helyreállítja rugalmasságát, csökkenti a ráncokat, serkenti a bőr öngyógyító képességét, és bőrnyugtató hatású.

Összetevők: Gránátalmamagolaj,  Szőlőmag Olaj,  Aloe Vera,  Shea Vaj,  Rózsa Illóolaj,  Tocopherol,  Emulsan,  Kaolin

Szil76

2015. június 30.

Ez egy nagyon jó kis krém. Az igaz, hogy nem ránctalanít, viszont kitűnően hidratál és nem allergizál. Gyorsan beszívódik, nem fénylik tőle az arcom, nem lesznek tőle pattanásaim, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

repülő mókus

2013. április 27.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Kellemes az illata, és nekem nagyon jól hidratálja a bőrömet, de nem zsírosítja. Csak kevés kell belőle, úgyhogy sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Kencefice

2013. április 9.

Gránátalma rajongó korszakomban rendeltem, olyan tipikusan ártani nem árt, haszna kevés termék. Elkenegettem volna, de zavart az illata, ami nekem nagyon mű.

Ha már Meska, akkor pl Naturica szemránckrémjét napi szinten használom, de ez a krém (és az éjszakai változata) nem lopta be magát a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 9.

emilil

2013. április 5.

Jól tápláló, könnyen beszívódó nappali krém, isteni illattal. A nagyon száraz bőröm szuperül hidratálja. Az eddigi arckrémjeimhez képest jóval kevesebb is elég belőle. Fényvédővel is kérhető (10 faktor).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.