EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emilil, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kiszáradt, repedezett bőrre.

Táplálja, hidratálja, puhítja a bőrt, lassítja a keratin megvastagodását, normalizálja a hámképzést, nyugtató, púhító hatású hatású.

Összetevők: Kamilla Olaj,  Szőlőmagolaj,  Olívaolaj,  Tocopherola|v,  Aloe Vera Gél,  Sheavaj,  Jázmin Illóolaj

emilil

2013. április 15.

Nagyon vártam már, hogy megérkezzen ez a kézkrém, mert eddig még nem sikerült olyan krémet találnom, amitől még reggel is puhák voltak a kezeim. Már rögtön az első használat után éreztem, hogy tök jól hidratál és nem lett kézmosás után sem száraz a kezem. Az állaga könnyű, nagyon gyorsan beszívódik. Ami viszont nem tetszik, az az "illata". Kamillást vártam, helyette vmilyen citromos fura szaga van, ami nekem egyáltalán nem tetszik... Pozitívum viszont, hogy sokáig nem érezni. A szaga miatt 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.