Editt Cosmetics

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: bettike70, az összetevőket feltöltötte: Nittuska, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

HenriettaDalma

2018. december 31.

Nekem sajnos nehezen szedte le a lakkot és az illata is nagyon erős volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Nekem sajnos nehezen szedte le a lakkot és az illata is nagyon erős volt.

Hecate

2018. május 3.

Bár már az Isana körömlakklemosókra esküszöm igen hálás vagyok ennek a terméknek. Az első olyan gyors, hatékony tisztítóm volt, amivel nem volt bosszúság eltávolítani a festéket. Szóval igazi élményt jelentett és sok időt spórolt meg nekem. A szagától se szenvedtem. Végre ügyes nőcinek éreztem magam körömtisztításkor, nem pedig a fürdőszobában bénáskodó szerencsétlenségnek. Sokat számít a jó lakklemosó! :o) Az Isanára azért szoktam rá, mert ezt nagyon nehéz beszerezni (kevés helyen kapható) és sajnos elég kicsi a kiszerelése. De ha valamiért nem jutnék a másikhoz, ő meg kapható lenne, csak ezt venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

petra5399

2017. november 15.

Ez az egyik legjobb lemosó, elég egy vatta hozzá és nem kell órákig dörzsölgetni. Kedvező ár, megnyerő design.
Viszont pl. a kék változata egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Viszont pl. a kék változata egyáltalán nem vált be.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 16.

Jó de van jobb lemosóm is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Jó de van jobb lemosóm is

Nittuska

2016. július 1.

Nagyon jó ez a körömlakk.
A legmakacsabb lakkot is simàn leszedi és csak 200 ft az eurofamilyben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nagyon jó ez a körömlakk.
A legmakacsabb lakkot is simàn leszedi és csak 200 ft az eurofamilyben

Nittuska

2016. június 24.

Nagyon jó lemosó, simán elég 1 vatta hozzá, nem kell dörzsölgetni, nagyon könnyen le jön még a legmakacsabb körömlakk is. És olcsóóó kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol