Egis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Hoslaura5, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bőr- és nyálkahártya-fertőtlenítő szer

A Betadine oldat széles antimikrobiális spektrummal rendelkező fertőtlenítőszer, mely bőr- és nyálkahártya-fertőtlenítésére alkalmas. A készítmény 10 mg/ml szabad aktív jódot, mint dezinficiens hatóanyagot tartalmaz.

Összetétel: 1 ml vizes oldat tartalmaz 100 mg Povidon-jód komplexet és egyéb adjuvánsokat.

nikolett

2019. március 23.

Sebek, gombas teruletek megmentoje, pattanasok ellenszere, mindenre jo. En mostanaban sokat hasznalom, egy het alatt meg a legfajobb sebet is osszehuzza es kitisztitja, valamint egy az egyben bekenem vele este, furdes utan a labam es masnap nem izzad (vagy ha izzad is, nincs "nyoma"). Erosen gondolkodom rajta, hogy a honaljamra is tegyek -
szinten este -, merem alllitani illetve remelni, hogy az izzadasgatlo is jobban fog mukodni mellette.
Jovok frissiteni, ha kiprobaltam:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Jovok frissiteni, ha kiprobaltam:D

Kimbike

2019. február 6.

Anyajegyeket vettek le, azert vettem.
A hegeim gyulladtak,gennyesek voltak delben,masnap reggelre miutan tettem ra ebbol a szerbol felszivodott rola minden csufsag, a pirossag eltunt.

Acne : Lett egy ronda pattanasom, nyomkodtam 5-6 napot ektelenkedett rajtam, aztan lecsiptem, megrondabb lett es borzaszto nagy....
Erre gondoltam teszek ra Betadinet .
Egy kis gézre cseppentettem 3 -at,raraktam a pattanasra, 1-2 oran belul csokkent a pirossag, reggelre pedig majdnem teljesen eltunt.Annak ellenere,hogy reggel lemostam,estig folyamatosan szepult.

Magyarul 1 teljes nap alatt eltunt egy olyan pattanas,ami addig napokig ott volt,foleg mert nehezen gyogyulo minden sebem.

Fantasztikus! 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Anyajegyeket vettek le, azert vettem.

Erre gondoltam teszek ra Betadinet .

Fantasztikus! 5 csillag

ficeglobog

2019. február 3.

Leginkább gyermekeimnél használtam. Nagyon aranyosak voltak, bármilyen hámsérülésnél jöttek, hogy anyu, ugye bekened? Fertőtlenítésre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Anibaba

2019. január 7.

Koromgombara hasznaltam, minden nap kentem reggel este is, fel ev alatt teljesen rendbe jott a kormom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

eri4

2018. november 10.

Nagyon jól lehúzza a gyulladást, alapdolog itthon. Pattanásra is teszek, ha gyulladt, reggelre szépen eltűnik a pirosság. A sérülésekre a tapaszt már úgy teszem rá, hogy cseppentettem ebből a gézfelületre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Evelyn31

2018. október 3.

Mindig van itthon belőle. Gyors segítség,és sokkal hamarabb gyógyulnak tőle a sérülések. Szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Hecate

2018. április 20.

Szenzációs. Mindig van belőle nagy kiszerelésben itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Szenzációs. Mindig van belőle nagy kiszerelésben itthon.

Barackvirag1

2018. április 18.

Amikor tüszős mandulagyulladásom volt, a háziorvos ajánlotta, hogy öblögessem vele a torkomat, és tényleg nagyon sokat segített. Azóta mindig van itthon, és azóta is elsősorban torokgyulladás megelőzésére használom. Amikor elkezd kaparni a torkom és biztos vagyok benne, hogy fertőzés (tehát nem pl. túlzott fagylaltevés) miatt van, napi két-háromszor öblögetek egy pohár langyos vízzel, amibe 10 csepp Betadine-t tettem. Csak akkor használ, ha rögtön elkezdem használni, ha már elharapódzott a torokgyulladás, akkor már nem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Fruzsiii

2018. április 17.

Alapdarab itthon!Mindig van a hűtőben egy dobozkával,kisebb mütéti sebemet is ezzel ápoltam,nagyon szépen gyorsan begyógyult, lábkörmömet is szoktam vele alkalmanként kenegetni,körömgomba megelőzésére,szép egészséges lábkörmöt eredményez,bármilyen furcsán is hangzik.Tényleg egyetlen hátránya h nagyon színez,ezért fontos jól időzíteni a használatát,száradás után nincs vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

DianaS

2018. február 15.

Nyáron mindig elő szokott kerülni :), nyaraláskor is viszem magammal. Alap darab, fülpiszkálóval szoktam felvinni a sérült bőrfelületre. Hm pattanásra még nem próbáltam, de ki fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.