Egyéb

Ár:   840 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pamutbojt, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Dezodorok

Hatékony, természetes, hosszan tartó dezodor teafaolajjal és E-vitaminnal, magas teljesítményű formulával.

Alumíniummentes, hipoallergén.

_zsulu_

2018. május 23.

Férjemnek vettem az iherbről próbaképpen. Mivel nagyon érzékeny a bőre, pár éve átállt a "mentes" deokra, elég sokat próbáltunk és csak a Dr. Organic vált be, annak viszont horror az ára és kb.3-4 hét alatt elfogy :O Ez nem egész 700 Ft volt, gondoltam ennyiért megér egy próbát. A zember nagyon megvan vele elégedve, amúgy sem erősen/büdösen izzadós fajta, de emellett nem szokott az ég világon semmilyen szaga sem lenni, akkor sem ha sportolásból jön. Óriási kiszerelés, átlátszó stift ami felkenéskor kicsit ragacsos, de hamar megszárad ha kivárja az ember. A pólóit nem színezte el eddig. Az illata miatt abszolút uniszex, a tubusban nagyon enyhén férfidezodor illatú, felkenve már csak egy kellemes citrusos friss illat. Én is használtam már utazáskor mikor otthon felejtettem a sajátom és nekem is abszolút jó volt, estére SEMMI szaga/illata nem volt a hónaljamnak, és a bőröm nagyon puha lett, szóval lehet,hogy én is beruházok egyre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Bubucim

2018. április 20.

Ez számomra botrányosan rossz. :( Még a melegebb idő beköszönte előtt használtam, de konkrétan büdös voltam tőle, pedig stift és dezodor kombót szoktam használni, de itt a dezodor sem segített. Sőt, maga a termék is büdös volt a csomagolásában kb. 2 hét használat után, pedig max. egy hónapja volt meg, tehát a szavatossági ideje biztosan nem járt le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

BTLaura

2017. november 2.

Szintén Vikinél olvastam róla és miatta került a kosaramba :) Kardvirág jellemzése tökéletes, csak megerősíteni tudom. A mérete engem is meglepett, és tényleg pici nedves hatás marad utána. Nekem nagy melegben nem teljesített tökéletesen, de az összetevőihez képest nagyon is jól bírta a strapát. Hőségben kénytelen vagyok radikális eszközök után nyúlni, azonban amikor nincs 40 fok, akkor szeretem használni. Ár-érték arányban tökéletes, hatása nálam csak 4* lenne, de mivel az izzadásom nem a termék hibája, megkapja az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Kardvirág

2016. június 10.

Ohmybrush Vikinél olvastam róla és bár épp nem kerestem dezodort, belefért még a vámmentes határba, gondoltam ilyen áron megéri. Megérkezett és az első meglepetés az volt, hogy milyen nagy. Majd' kétszer akkora, mint az itthon kapható dezodorok kb. ugyanazon az áron. Az illata kellemes friss citrusos. Opálosan áttetsző stift, ami kenéskor egy vékony zseléréteget hagy a bőrön. Ez nekem először nem volt túl komfortos, évek óta olyan stifteket használok, amik nem hagynak maguk után nedvességet, ezt meg kellett szoknom. A ruhán nem hagy nyomot. A hatása: ez a deo simán tudja alumínium nélkül azt, amit az évek óta használt Dove deo stiftek alumíniummal. Sőt. Azoknál néha észrevettem, hogy ha csak picit megemelkedik a hőmérséklet, nem is izzadok konkrétan, mégsincs kellemes illatom, így nyárra mindig lecseréltem erősebbre. Ez abszolút frissen tart, szeretem az illatát, ha meg is izzadok nem lesz kellemetlen szagom. Majd még meglátjuk hogyan teljesít hőgutában, de eddig csillagos ötös. Itthon miért nem lehet ilyen jó árú és jó minőségű cuccokat kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.