Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12, 30, 46 és 50 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: clara12, Módosítva: 2016. július 21.

Kiszerelés:   12, 30, 46 és 50 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidrokolloid tapasz, ami segíti a pattanások higiénikus gyógyulását. Képes felszívni a gennyet és a zsírt a pattanásból, ezáltal csökkenti annak méretét és gyulladását. Több méretben és kiszerelésben is elérhető.

cattitude

2019. április 23.

nekem nem ilyen a csomagolása, meg igazából a neve is más (acne care patch acne care dressing helyett), de ugyanaz a termék, különböző méretű hidrokolloid tapaszok egy dobozban. eredetileg Koreában akartam venni cosrx tapaszokat, de végül kimaradt, pedig a hazaérkezésünk másnapján tele lettem randa pattanásokkal :( amazonon kb csak a Nexcare van jó ár-érték arányban, szóval lecsaptam egy nagyobb kiszerelésre. meglehetősen vastag és merev a cucc (összehasonlítva mondjuk vízhólyagra való hidrokolloid tapaszokkal). én sajna nem tudom megállni, hogy felhelyezés előtt ne nyomkodjam ki valamennyire a pattanásom, nem tudom, anélkül mennyire lenne hatékony, de így nagyon jó, 1 éjszaka alatt rendbehozza az arcom.
remélhetőleg azért nem kell sokat használnom majd így, hogy kiiktattam a cosrx hámlasztó vattakorongját és arcbőrgyilkos longhaul repkedések sincsenek betervezve már idénre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

lazybutterfly

2019. április 17.

Díszdobozos változata van meg, ami szuper cuki. A dobozban 2 lapocska van, ami egyenként 14 tapaszt tartalmaz 2 féle méretben. Nagyon szeretem, a telt és gyulladt pattanásaimon használom általában. Éjszakára szoktam felragasztgatni és annyi idő alatt ki szívja őket viszont azokkal a pattanásokkal nem birkózik meg aminek kemény a közepe azt ki kell nyomni előbb. Nem tudom, hogy a nagyobb kiszerelésekben milyenek a méretek de ez a kettő nekem pont az az eset, hogy vagy túl kicsi vagy túl nagy. Még akarok kísérletezgetni más márkákkal is de elsőre ez egy jó tapasztalat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

clara12

2016. július 21.

Évek óta használom, ebayről szoktam rendelni. Próbáltam több pati tapaszt de ez az egy ami látványos javulást használt.
Utcára nem mennék ki vele, mivel elég vastag és látható a tapasz. Elvileg nem kinyomott de gennyes patin kell alkalmazni, de nekem így nem vált be, inkább kinyomom alkohollal lefertőtlenítem és egy szemöldökcsipesz segítségével ráteszem a tapaszt. Pár óra/egy este alatt felszívja a maradék gennyett és folyadékot, így másnapra laposabb és kevésbé piros a patim, valamint picit szebben is gyógyul szerintem. Nagyon megéri az árát, én kb. 50 db-ot veszek 1500 Ft körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.