Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: lacrymosa88, Módosítva: 2018. október 29.

Kategória:   Egyéb

Henna por testfestéshez és hajfestéshez. Tiszta növényi termék a természetből.

lacrymosa88

2018. október 21.

A Vaterán vettem kipróbálásra, a hajamat festettem be. Este kikevertem egy citrom kifacsart levével és langyosra hűtött forralt vízzel, másnap kentem a hajamra. Megvártam, amíg elalszik a 7 hónapos fiam, és nekiláttam: gumikesztyűt húztam, majd tincsenként hajtogattam félre a hajamat. Hátul kicsit nehezebb volt, de sikerült a lapockáig érő hajamat szépen, mindenhol bekencselni. 3-4 alkalommal lecsepegett, azt konyhai törlővel gyorsan feltöröltem, a pólóm hátul is olyan lett, de ahogy száradt, inkább morzsálódott, egyszerűen csak lesöpörtem. Zsugorfóliával betekertem a hajam, rá egy zuhanysapka, majd arra egy vastag kötött sapka. Sokan írják, hogy pepecselős hennázni, meg macerás, összekenik vele a fél házat...stb. Nekem szerencsére nem okozott nagyobb macerát, mint a sima hajfestékkel bajlódni, ráadásul a henna nem is fogta meg annyira a bőrömet, mint a vegyi festék, könnyű volt nedves ronggyal letörölni róla. A hajam sem árasztott tömény ammóniaszagot, hanem kellemes, szárított fű illatú lett. 3 órát hagytam állni, jól kimostam, semmi sampon, és utána sem kentem rá semmilyen balzsamot vagy olajat a hajamra. Szépen csillogó, élénk vörösesbarna lett a középbarna hajamból. Rá 2 napra kicsit sötétedett az árnyalat, de nagyon szuperül néz ki, imádom! Ezentúl a hajfestést csak hennával fogom csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.