Egyéb

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andreaszabo, Módosítva: 2022. január 13.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patika
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A háromszínű árvácska kivonata belülről támogatja a bőr egészségét, segít a bőr megfelelő állapotának fenntartásában és javítja a száraz bőr állapotát. A niacin összetevője hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez, valamint cink összetevője hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához, továbbá szerepet játszik a sejtosztódásban. A zöld tea és gyermekláncfű gyökér kivonat összetevői támogatják a szervezetet a szabadgyökök elleni védekezésben. A B6-vitamin pedig részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere-folyamatokban.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Hsz94

2021. október 14.

Kb 5 dobozzal szedtem be, ebből 2-t napi 2 szemmel. Hirtelen nagy javulást hozott, de aztán semmi. Most szünetet tartok vele, de nemsokára újra kezdem napi 2 szemmel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

viki9505

2021. október 5.

Sziasztok :)
Terhesség utáni hormon változás miatt alakult ki az arcomon Millio apró kis pattanás szerű Göb .
3 napig bírtam a sírás folytogatott - hogy lett egyik pillanatról a másikra ennyire csúnya az arcom?!

Rohantam a patikába azonnal vettem egy ilyen tablettát majd könyörögtem , hogy valami krèmet is adjanak !
A 2 együtt 2 nap alatt csodát tett az arcommal ( akneroxid a krém neve ) !

A krém peroxid tartalmú az az bármilyen textilhez hozzá érsz kimarja! Na én ezt nem tudtam - 4 törölközővel és egy textil baba pelussal végeztem 1 nap alatt 😂 fokozottan csak az előírtaknak megfelelôen alkalmazd !

A tablettàt minden nap szedem napi /1 :) azóta boldogan újra smink nélkül élvezem a mindennapokat ❤️🙏🙏🙏🙏🙏

Terhesség előtt is szenvedtem a pattanásokkal - nem csak a hormonvàltozás alatt 😉 így nekem 10/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Sziasztok :)

A 2 együtt 2 nap alatt csodát tett az arcommal ( akneroxid a krém neve ) !

KovacsRekaZsofia

2021. augusztus 29.

Most kezdem a 2. hónapot. Napi 2x1et szedek belole csodakat muvelt az alapbol zsiros tagporusos pattanasos arcborommel. Biztos, hogy folytatom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

UnicornsOfLove

2021. augusztus 8.

Egy hónapja szedem, szóval eddig egy dobozt tudhatok magam mögött. Egy-két pattanásom még van időnként, viszont már nem göbösek és hamar elmúlnak. Nem tudom, hogy ez a drasztikus csökkenés esetleg a tabletta hatása (is) lehet-e, mert rengeteg dolgot csinálok még emellett. Valószínűnek és logikusabbank tartom, hogy inkább hozzájárul. Ez a szó tényleg nagyon találó; ahogy a reklámokban meg mindenféle hirdetésekben is mindig hallani: "hozzájárul a bőr és a haj normál állapotának megőrzéséhez" és társai :D.

Többen írták, hogy még pattanásosabbak lettek tőle és abba is hagyták, vagy "nem használt". Ebben a tablettában csupa olyan dolog van, ami kizárt hogy pattanást "okozzon", legalábbis úgy, ahogy gondolják. Antioxidánsok, gyógynövények, niacin... Ezek mind szuper és esszenciális dolgok, amik a szervezetünknek és a bőrünknek jót tesznek. Valószínűbbnek tartom, hogy az történt, ami a természetes gyógymódoknál, növényi hatóanyagoknál is elő szokott fordulni, egyfajta "tisztulás". Szuper természetgyógyászom van, aki mesélt erről a jelenségről, gyakran megfigyelhető állapotromlás azelőtt, mielőtt elkezdenének ezek a hatóanyagok kedvező eredményt elérni, egyszerűen azért, mert így működik a szervezetünk.

Sajnos hozzá vagyunk szokva az azonnali eredményekhez, hogy beveszünk egy kapszulát és máris minden oké. Viszont! Ha van is gyors eredmény, annak mindig van mellékhatása. A természetes gyógymódoknál sajnos több időbe telik látható eredményt elérni, viszont mindenképpen jobbat teszünk vele saját magunknak, mellékhatások nélkül. Ezért vettem én is ezt a tablettát, és ezért próbálom természetes úton meggyógyítani a felnőttkori aknémat és mindenekelőtt rájönni a kiváltó okára. Egyszerűbb lenne Roaccutant vagy fogamzásgátlót szedni, amik tutira működnek mindenkinél és szinte azonnali eredményt hoznak, viszont csak a tüneteket ragtapaszolják egy csomó mellékhatás kíséretében.

Összességében én szeretem ezt az Acneminumot, jó dolgok vannak összeválogatva benne és nem tartom jó ötletnek 1-2 hónap után lepontozni. Minimum fél év, de inkább még tartósabb szedés után lehetne releváns és hiteles véleményt alkotni; megnézni, hogy egy esetleges kezdeti állapotromlás után mi a tapasztalat, mondjuk 1 év után. Annak nincs értelme, hogy 2-3 hónapig szedem, de közben nem változtatok semmin és ettől várom a megváltást, aztán ha minden oké, abbahagyom. Ez nem gyógyszer. Olyan, mintha a C vitamint pontoznám le egy hónapnyi szedés alapján, mert a sok éven át folytatott káros életmód, betegségek után nem gyógyított meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Noncsi50

2021. július 7.

11 hónapja szedem és nekem nagyon bevált. Már az első hónap után látszódott a változás. Régebben a homlokomon, a vállamon és a mellkasomon voltak kifejezetten fájdalmas pattanások, az arcomon pedig sok kisebb volt. Ma már az is ritkaság, hogy egyáltalán kisebb miteszereim legyenek. Tudom, nem biztos, hogy mindenkinek csoda, de nekem rengeteget segített, sokkal szebb az arcom, nem is használok már semmilyen alapozott vagy korrektort, egyszerűen feleslegesnek érzem. Szóval nekem 5* bőven.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

LittleUnicorn99

2021. június 22.

Mar a 2.dobozzal veszem. Latvanyos a javulas. Nem mondom, hogy teljesen pattanas mentes lett a borom, de nagyon sokat segit. Amiota szedem nagy, duzzadt pattanasok a nem jelennek meg az arcomon, viszont kisebb pattanasok meg elofordulnak. A hatamon a bor teljesen letisztult lett tole. Ne varja senki, hogy teljesen pattanas mentes lesz tole, de sokat segit. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Lili82

2021. január 11.

Nekem nagyon nem vált be. Az első doboz után mintha javult volna a bőröm, de a második doboz után sokkal rosszabb lett, mint volt. Később újra elkezdtem előlről, de ugyanúgy jártam. Nekem pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 11.

Edinaena

2021. január 3.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Gyógynövényes illata van a tablettának. :))))) Viszont a pattanás elleni hatása elég csekély ! Sajnos nekem nem vállt be .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

Yerzinia

2021. január 1.

Talán amikor szedtem kevesebb gyulladás volt az arcomon és mintha kevesebb acne jelentkezett volna az arcomon. Ahogy abbahagytam a szedését a hatások elmúltak. A változás amit okozott nem volt számottevő, megéri kipróbálni, de nem látok olyan változásokat, amiket ennek a terméknek köszönhetnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Jorsolya84

2020. december 26.

A 2. Doboz végén járok.
Az első dobozt napi 1 szemmel szedtem, jobb lett a helyzet, de nem sokkal.
Viszont váltottam napi 2 szemre és ez így tökéletes! Még jön ki 1-1 parti, de közel se olyan ronda mint régen és a legdurvabb is pár nap után visszahuzodik.
Egyebb mellekhatast nem tapasztaltam.
Ez egy csodaszer számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

A 2. Doboz végén járok.
Az első dobozt napi 1 szemmel szedtem, jobb lett a helyzet, de nem sokkal.
Egyebb mellekhatast nem tapasztaltam.
Ez egy csodaszer számomra!