Egyéb

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Javítja a hegeket, striákat és C vitamin tartalma miatt kivilágosítja a foltokat.

0808

2016. július 18.

Szeretem! Ez az olaj (is) csodákat művel a bőrömmel, este heti 1-3 alkalommal használom attól függ épp melyik napi rutin van soron -van e aha, retinol stb
Tetszik, hogy nem tocsog a fejem a zsírban -persze mégis csak egy olaj de ügyesen beszívja a bőröm- és roppant ötletes a pumpás kivitel, a tenyerembe fújok kettőt és megsimítom vele az arcom. Reggelre nem ismerek magamra (na nem azért mert felismerhetetlenül ronda lettem) hanem oly széppé selymessé puhává egységessé válik a bőröm, hogy a férjem is megjegyezte, -mily kipihent kisimult vagyok mostanában, nem is érti mikor és hol alszom ennyit...hát a titok kérem a kencékben rejlik. nyilván ehhez azért a koreai termékeknek is lenne egy két szava és kérnek eme dicsőítő szavakból, amit nem is vitatok el tőlük, tehát méltán jár nekik is, szóval így együtt egy jó csapat állt össze és az eredményt mások is észreveszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.