Egyéb

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vidike, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2019. szeptember 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Hatásos segíség a viszketés csillapítására.

Hatóanyag: Ammónium hydroxide

Egyéb összetevők: Mink Olaj, Alkohol Ethoxylat, Dimethicone, Desztillált Víz

lovecreams

2016. szeptember 5.

Gyermekkorom megmentője:) Emlékszem rá, hogy rettegtem ettől..tudtam, hogy büdi és csípni fog, ugyanakkor azt is tudtam, hogy ezzel búcsút inthetek a szúnyogcsípéseknek:) Tényleg hatásos, emellett pedig kit érdekel a szaga?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

nikol134

2015. július 4.

Ha nem vigyázunk eléggé folyik, ezért nem érdemes táskában hordani, mert minden olyan lesz, Az illata valami szörnyű és nagyon csíp, de ha azonnal a csípés után bekenjük akkor azonnal elmúlik a csípés, sajnos ha nem azonnal sikerül bekenni, akkor nem igazán ér már semmit, csak a viszketést enyhíti egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

gidalf

2014. június 15.

Folyik, elviselhetetlenül büdös, DE végre valami, ami használ (ráadásul én allergiás vagyok a legtöbb csípésre) . Volt viszketés, nincs viszketés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

dorcus89

2012. november 1.

Én allergiás vagyok a szúnyogcsípésre és nekem csak ez a termék segít. Még akkor is ha már feldagadt. Tény hogy folyik, óvatosan kell használni de bele lehet jönni. Az illata meg engem nem zavar, sokkal jobban zavarna ha viszketne a csípés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

vivuss87

2012. augusztus 23.

rettenetesen büdös, folyik össze-vissza, és szerintem semmit sem ér.. a svédkeserű krém ezerszer jobb és olcsóbb is ennél a vacaknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

fatime

2012. augusztus 15.

A kisebb szúnyogcsípés esetén jó, de nekem van mikor feldagad a csípés, sőt valamilyen utálatos rovar csípésre allergiás vagyok, akkorára dagad mint egy fél dió, ott sajnos nem segít. Ez nem a termék hibája, és szerencsére az a bogár is rég "látogatott" meg, így most a kisebb csípésekre használom. Viszont elég büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

szisz5

2012. augusztus 15.

tényleg hatékony :) viszketés volt-nincs. Nem tartom csodaszernek, mert az azt jelentené, hogy nem létezek nélküle :D ősapáink is kibírtak pár szúnyogcsípést..., nem lékérdés ez a stift. De azért amit ígér, azt betartja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

vidike

2012. július 30.

Valóban csillapítja a viszketést és kisebbíti a csípést. Gyógyszertárakban kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone