Egyéb

Ár:   611 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: toth.zsaklin92, Módosítva: 2018. február 7.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az akne kiváltó oka a faggyúmirigyekbe történő baktérium-betelepedés. Ezt gyulladás kíséri, ennek következménye pedig a bőrben kis csomók és gennyedő hólyagocskák kialakulása. Az Aknemycin
20 mg/g kenőcsben lévő hatóanyag - az eritromicin nevű antibiotikum (baktériumellenes hatóanyag) - képes ezeket a baktériumokat elpusztítani, így a gyulladás visszaszorul és a csomócskák és gennyhólyagocskák gyógyulnak.
Az Aknemycin 20 mg/g kenőcs különleges összetétele alkalmazható az érzékeny bőrön. Megemlítendő, hogy akne esetén a betegségek alapját gyakran túlzott mértékű faggyútermelés képezi. Az Aknemycin 20 mg/g kenőcs ezzel a faggyúval emulziót képez, aminek bőséges langyos vízzel történő lemosása által azt eltávolítja a bőrfelületről.

Összetevők: 20 Mg Eritromicin 1 G Kenőcsben,  Gardénia Parfüm Olaj,  Tisztított Víz,  Cetil-Sztearil-Alkohol,  70%-Os Szorbit,  Cetil-Sztearil-Poliglikol-Foszfát,  Oleil-Oleát,  Lauril-Poliglikol-Foszfát,  Titán-Dioxid,  Szilárd Paraffin,  Talkum,  Fehér Vazelin,  Folyékony Paraffin

Formidable

2019. augusztus 13.

Fehér, kissé zsíros krémet rejt a tubus.
Régen próbálkoztam vele, akkoriban nem éreztem hatásosnak, most viszont visszatértem rá, a Zineryt alternatívájaként, ugyanis úgy éreztem, az nem hat. Kellemesen csalódtam: 2-3 nap alatt már egész szépen rendbe tudja tenni a pattanásokat, napi egy (lefekvés előtti) használat mellett. Nálam csodát nem tett, tehát a használata mellett is kijönnek újabbak, illetve nem tünteti el egy éjszaka alatt az aknékat, de mivel eddig ez a leghatásosabb, maradok nála. Ajánlom, mindenképpen megéri a próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Fehér, kissé zsíros krémet rejt a tubus.

Beks

2017. augusztus 30.

Valamitől eléggé eldurvult a helyzet az arcomon az utóbbi hónapokban, sajnos tele vagyok fehér comedókkal, amelyek előszeretettel be is gyulladnak.
Baneocint használtam előtte (jobb híján), de szerintem a vazelin, mint hordozóanyag csak rontott a helyzeten.
Nemrég bőrgyógyász írta fel ezt, és pár nap alatt levitte a gyulladást. A comedok sajnos továbbra is megvannak, de legalább nem egy merő pattanás az arcom. Az okot enneke ellenére meg kéne keresni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

sweetmedusa

2017. január 24.

Zynerit helyett kerestem valami hasonlót, mert sokat segített viszont nagyon macerás volt ... Így mivel ő is eritromicin tartalmú gondoltam kipróbálom.. Hát nem bántam meg!! Nagyon jó illatú, nem szárít, könnyű felvinni és persze nagyon hatásos, pár nap alatt szinte csodát tett a bőrömmel, az alakuló pattanások is inkább meggondolták magukat...:) A már kialakultak pedig hamar begyógyultak. Én napi egyszer, este vittem fel. Bár a pattanásaim nem tartoznak a legrosszabbak közé,és általában azért alakulnak ki mert folyamatosan nyomkodom az arcom, és néha nagyon eldurvul a gyulladás, ilyenkor csak az antibiotikum segít.. nem tudom, hogy súlyos aknéra mennyire hatásos, szerintem ahhoz gyenge, viszont enyhébb változatra csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

RBea

2016. november 24.

Ez egy csodaszer!!Nagyon örülök,h ráleltem,ha korábban találom meg,sok kísérletezéstől megmentett volna.Első felviteltől hat,antibitikum tartalma és gardénia olaj szuper.Vattával kell elkenni,a leírás alapján.Megéri bedörzsölgetni,kevés kell belőle.10 nap után már nem is kellett napi kétszer és két hét után abba is hagytam.Már csak alkalomszerűen kell, de összességében alig van pattanásom már,csak elvétve egy.Az is hamar eltűnik ezzel a krémmel.Szóval szuper és illatos és nem szárít és hatékony gyulladáscsökkentő es nagyon olcsó, 611ft!!!Pedig ha valaki, hát én sajnos tudom milyen nagy dolog megküzdeni az aknéval!Véletlenül akadtam rá a gyógyszerkönyvben és felírtam magamnak, mert vényköteles.Népszerűsíteni kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

kati94

2016. október 21.

Mindig van otthon, de csak vészhelyzetben nyúlok érte. Most is ez történt, hiába minden csodaszer, minden nap csak jöttek az újabb gyulladt pattanások. 3 éjszaka alatt levitte a gyulladást (az egész arcomat + nyakamat bekentem vele, nem pöttyözgettem..), mostmár újra alapozó nélkül tudok létezni, elmúlt a pirosság is :P Azt hozzáteszem, hogy sok cinket és szelént is beszedtem az elmúlt 1 héten, úgyhogy valószínűleg az ő jótékony hatásuk is hozzáadódott az Aknemycinhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

kikolett

2016. október 5.

Sajnos az én problémámon nem segített, úgy tűnik, belül nincs valami rendben.
A krém maga nagyon zsíros, nem szívódik be, kb. egy fehér, zsíros alapozó. Egy kicsit segít a gyulladás csökkentésében, de még ezzel is napok, amíg lenyugszik a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Sajnos az én problémámon nem segített, úgy tűnik, belül nincs valami rendben.

HegiD

2016. január 28.

Szerintem van olyan jó, mint az akneroxid. Bár ezt inkább helyileg ajánlatos alkalmazni és így sem szabad túl sokat használni, mert eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Sindy6

2016. január 19.

Samatha - A dokiról inkább nem kommentelnnék, viszont a fogamzásgátlót a belsőlegesen alkalmazott antibiotikumok befolyásolják igazán. Ebben a krémben olyan kevés hatóanyag van jelen, hogy akkor sem szívódna fel annyi az arcodon keresztül, ami megbolygatná a fogamzásgátlót, ha az egész tubussal az arcodra kennéd egyszerre ( Azért túlzok :)) ) Ne aggódj, egy vékonyka réteg nem tud olyan koncentrációba felszívódni, hogy ilyen gondot okozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

misskremes

2016. január 8.

Én nagyon szeretem. Időnként több pattanás is előjön az arcomon és azokra szoktam használni. Szárít, szóval érdemes utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

Zsofii88

2016. január 3.

Régen valamiért nem használt,de pár napja megint hozzá nyúltam mert egy hatalmas dudor lett az államon elég csúnya látvány volt. Nem vártam sokat ezúton se a krémtől de csoda történt! 2 nap alatt olyan gyönyörűen lehúzta a gyulladást és mára már csak egy pici halvány piros folt maradt amit alapozóval gyönyörűen el lehet fedni.Remélem legközelebb is ilyen csodásan fog működni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.