Al-Rehab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   6 ml és 35 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   arab üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2020. január 23.

Kiszerelés:   6 ml és 35 ml
Lelőhely:   arab üzletek, online

Friss illat az Al-Rehabtól, alkoholmentes olaj vagy szokványos parfüm formájában. Nagyon hasonlít a Creed Silver Mountain Waterére.

Lapo

2017. április 17.

Friss, szikrázó bármikor hordható (tavasztól őszig), egyedi, brutális tartóssággal ami az ilyen friss illatokat ritkán jellemzi. Na jó.. hiszen ez egy parfümolaj 6 ml kiszerelésben. Marha jó árban mérik, hozzám csereként került, amit nem bántam meg, itthon elég nehéz beszerezni.. Van egy másik Creed - SMW klónom is, a Rasasi - Al Wisam Day, ami jóval drágább (bár nehéz kiszerelésüknél és koncentrációjuknál fogva összehasonlítani) mégis, ez utóbbi sokkal összetettebb, és bár egy kicsit rózsásabb illat (ami összetevőt nem kedvelek) mégis az gondolom, közelebb áll a SMW-höz. Ennek ellenére verhetetlen áron adja az Al Rehab a Creed illatvilágot..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

x

2016. november 13.

A körúton vettem egy arab boltban, ahol még volt két másik Al-Rehab olaj is, sajnos nem jegyeztem meg, hogy melyikek. Valahogy nem áll rá az agyam, hogy megjegyezzem ezeket a neveket, na majd ha nagyobb rutinom lesz.

Az illat nagyon érdekes, kifejezetten friss, szinte szikrázó, de ugyanakkor krémes is. Tiszta, de nem a szokásos, számomra általában unalmas tisztaságillat, hanem valami szikrázó, mint egy hegyi patak. A Creed SMW-re hasonlít erősen. Tavaly nyáron sokat használtam, de még mindig több, mint a fele megvan a 6 ml-nek, ezek a tiszta olajak általában tartósabbak, mint az alkoholosak. Annak ellenére, hogy ennyit használtam, van benne valami megfoghatatlan a számomra, jóformán nem is tudnám azonosítani az illatjegyeit. Citrusos, de mégsem nevezném kifejezetten citrusillatnak. A szikrázó hóban síelve a lefelé száguldás érzése tölt el, amikor beleszagolok. (Sose síeltem, de azt látom magam előtt.) SMW fanok, ha érdekel, csapjatok le rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.