Egyéb

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2022. január 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajformázók

• Egy készülékben egyesíti a hajformázót és a hajszárítót
  • Kerámia-keratin bevonatos hajkefe ionfunkcióval
  • 3 hőmérséklet-, 2 sebességfokozattal
  • 360°-ban forgó gömbcsuklóval és kényelmes fogantyúval

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

angi9207

2022. január 11.

Régóta szemezek egy hasonló ketyerével, de nem bírtam rávenni magam, hogy megvegyem.
Aztán megláttam a Lidl újságban, és úgy voltam vele, hogy most, vagy soha. :D
Ezzel gyerekjáték úgy beszárítani a hajat, mintha a fodrásztól jöttél volna. Illetve egy jó hajtőemelő, és kész is a dús hatású frizura, ugyanis nagyon szépen meg lehet emelni vele a hajtövet.
Szerintem a legszuperebb találmány evör, nem tudnék már élni nélküle. Nem is fogok már ezután hagyományos hajszárítót használni. :)
Nem tudom viszont, hogy jobban roncsolja-e a hajat, mint egy hagyományos hajszárító. Szigorúan hővédővel, és a kisebbik fokozaton használtam eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Aztán megláttam a Lidl újságban, és úgy voltam vele, hogy most, vagy soha. :D