Egyéb

Ár:   $80 és $200   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eannamaria, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   $80 és $200
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Olivier Cresp 2001-es alkotása.

Fejillat: koriander, szagos bükköny, geránium, muskátli

Szívillat: rózsa, bazsarózsa, hibiszkusz

Alapillat: labdanum, pézsma, szantálfa, tömjén

eannamaria

2018. szeptember 13.

Valóban nagy a hasonlóság NR Essence illatával, több alkalommal teszteltem őket párhuzamosan egy-egy csuklómon. Az én bőrömön mindkettő szappanos-pézsmás tisztaságillat ,csak a Rodriguez fásabb, uniszexebb, az Alessandro légiesebb, lágyabb, virágosabb összhatást mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. augusztus 27.

Azt hiszem, nem illik véleményt írni valamiről, amit sosem szagoltam:)
Emlékszem, amikor hét éve szorgalmas olvasója voltam az NLC igen aktív parfümös topikjának, ezt az illatot valaki a legjobb tisztaságillatnak nevezte. Megnéztem Fragranticán, sajnos pézsma (a NR Essence-hez hasonlítják leginkább), emiatt nem merem megvenni, de örülnék,, ha írna róla valaki, aki már próbálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Azt hiszem, nem illik véleményt írni valamiről, amit sosem szagoltam:)