Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: molbolesy, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény alkalmazása belsőleg és külsőleg egyaránt lehetséges; a

• megfázás okozta tünetek (nátha, köhögés, légcsőhurut) enyhítésére, enyhébb esetben megszüntetésére
  • emésztési panaszok, rossz közérzet javítására
  • idegesség okozta feszültség oldására
  • friss lehelet biztosítására dohányosoknál
  • izomfájdalom, izomláz és végtagi fájdalmaknál a vérkeringés fokozására
  • felületi hámsérülések és pattanásos - mitesszeres bőr kezelésére.

Összetevők: Alcohol,  Menthol,  Citri Aetheroleum,  Menthae Piperitae Aetheroleum,  Cinnamoni Aetheroleum,  Melissae Citronellae Ind. Aetheroleum,  Caryophylli Aetheroleum

scisneros

2016. június 12.

Sportsérülésekre, izomfájdalmakra nagyon jó hatással van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Sportsérülésekre, izomfájdalmakra nagyon jó hatással van.

RitaJudit

2015. február 8.

Gőzöléshez vízbe, vattára csepegtetve szagolgatva orrdugulásra, megfázáskor kockacukorra csepegtetve, izomfájdalmakra bőrbe masszírozva használjuk. Ritkán kell, úgyhogy kb egy fél üveggel van még, pedig évek óta megvan, és idén ősszel lejár a szavatossága, de maga a csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

setrof

2012. augusztus 15.

Szerintem is nagyon jó termék! Mi sikerrel használtuk megfázásra, kiütésre, szúnyogcsípésre, sportsérülésre és a kutya lábfájására is! Nagyon erős, mentolos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

molbolesy

2012. április 11.

Multifunkcionális termék. Én pattanásokra használtam - nem nagy sikerrel. Nagyon (!) kiszárítja a bőrt, úgyhogy csak úgy lehet használni, hogy felkenés után kb. 5 perccel le is kell mosni, különben gyakorlatilag kimarja az arc bőrt. Bár ez nyilván való, mert 67% alkohol van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Nem hivatalos INCI név. Szegfűszeg illóolaj. Lásd: Eugenia Caryophyllus Oil.